Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze realizacje Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze książkowe 2018 indywidualne

Kalendarze książkowe 2018 na zamówienie personalizowane

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, terminarz książkowy z logo firmy to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje. Każda realizacja kalendarza książkowego jest niepowtarzalna, projektujemy kalendarze biznesowe na indywidualne zamówienie. Personalizowane kalendarze książkowe ze zdjęciem i z logo firmy na okładce mogą być różnorodnie zindywidualizowane.

Kalendarze książkowe
nowe oblicze dobrze znanego kalendarza książkowego

Kalendarze książkowe na rok 2018 z zdjęciami łączą w sobie cechy standardowego modelu książkowego z logo firmy wzbogacając go o całkowicie indywidualną grafikę i oryginalne wizualne rozwiązania. Kalendarze książkowe na zamówienie mają tendencje do powielania się, natomiast te kalendarze biznesowe są całkowicie oryginale i nowoczesne. Już przy pierwszym wrażeniu wyróżnisz się i pozostawisz pozytywne wrażenie. Dodatkowo taka forma kalendarza książkowego 2018 + indywidualny, profesjonalny projekt ze zdjeciem, personalizacja, oznakowanie logo firmy przyciąga zainteresowanie i świadczy o prestiżu firmy.
Kalendarze książkowe
Kalendarz książkowy
Kalendarz książkowy indywidualny
Kalendarz książkowy z oprawą indywidualną
Firmowy kalendarz książkowy
Kalendarz książkowy dla firmy
Projekt kalendarza książkowego
Kalendarz książkowy - indywidualny
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza książkowego?

Możemy zaprojektować kalendarz książkowy ze zdjęciami i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze książkowe 2018 indywidualne
wybrane cechy

  • przemyślana struktura kalendarza książkowego, dzięki czemu poszczególne elementy kalendarza książkowego doskonale się ze sobą komponują, w końcowym efekcie przesądzają o sukcesie marketingowym
  • nasze kalendarze książkowe 2018 z zdjęciami na zamówienie to skuteczne narzędzie marketingu, kalendarz książkowy to również reklama firmy lub produktów przez 365 dni w roku, a czasem i dłużej
  • przemyślana struktura kalendarza książkowego z logo firmy, dzięki czemu poszczególne elementy kalendarza książkowego doskonale się ze sobą komponują, w końcowym efekcie przesądzają o sukcesie marketingowym
  • funkcjonalne kalendarze - taki terminarz na zamówienie spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny personalizowany upominek, poza tym kalendarze książkowe z logo firmy pełnią funkcje informacyjną i reklamową

Kalendarz
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Specyfikacja kalendarza

ROZMIARY kalendarze książkowe
- kalendarze książkowe występują głównie
w formatach: A5, B5, A4, A6 i innych
OPRAWY kalendarze książkowe
- okładki z zdjęciami firmowymi, z indywidualnym projektem graficznym
PERSONALIZACJA kalendarze książkowe
- kalendarze książkowe 2018 personalizujemy poprzez: tłoczenie logo firmy na okładce, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo, przeszycia, garbiki, okucia narożników, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2018?
Przykładowe projekty naszych firmowych kalendarzy książkowych...

KALENDARZ książkowy

Od 20 lat realizujemy kalendarze książkowe reklamowe na zamówienie, zarówno ze zdjęciami i z nadrukiem logo firmy. Każdy nasz organizer to indywidualne skrojony kalendarz książkowy firmowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przystępując do zlecania kalendarza książkowego w formacie a4 czy a5 z zdjęciami, grafiką fimową zazwykaj masz wiele pytań… Na część znajdziesz odpowiedź poniżej. W przypadku braku odpowiedzi czekamy na informacje od Ciebie.

Ile projektów okładki kalendarza książkowego przygotowujecie?

Zazwyczaj prezentujemy 2 projekty okładki kalendarza książkowego firmowego. Po wprowadzeniu zmian i uwag klienta, projekt przygotowujemy do druku i terminarz książkowy przekazujemy do produkcji.
Czym jest zabezpieczona okładka kalendarza indywidualnego?
Firmowe kalendarze książkowe ze zdjęciem reklamowym ostatnimi laty stały jest bardzo popularne. Grafika (zdjęcie) wydrukowane na papierze kredowanym jest zabezpieczona różnymi laminatami, w zależności od preferencji klienta.
Czy kalendarz indywidualny jest droższy niż klasyczny?
Jednostkowa cena kalendarza książkowego z oprawą indywidualną jest uzależniona od ilości jaką chcemy wykonać. Przy większych ilościach kalendarza dla firmy ze zdjęciem, może okazać się że taki model jest tańszy niż z oprawą z tworzywa.
Ile trwa produkcja kalendarza książkowego?
Terminarze książkowe z grafiką wykonujemy z na indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji do 3-4 tygodnie od momentu zatwierdzenia okładki ze zdjęciem. Czas ten może ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od obłożenia produkcji.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy indywidualnych?

Jesteśmy studiem projektowym z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu różnego rodzaju materiałów reklamowych. Za nami wiele zrealizowanych projektów. Nasze projekty na kalendarze książkowe są oryginalne i przemyślane marketingowo.
Czy okładka drukowana może być łączona z tworzywem?
Okładka z grafiką reklamową może być łączona z oprawą z tworzywa, wszystko zależy od zamówienia. Jest to nowość w naszej ofercie. Terminarz z takim łączeniem materiałów wygląda bardzo elegancko i nowocześnie.

Czy jest możliwość wydania kalendarza z indywidualnym kalendarium?

Terminarze książkowe można indywidualizować pod wieloma względami. Można zamówić kalendarz z kalendarium zaprojektowanym pod potrzeby klienta, jest to dość kosztowna usługa i niewiele klientów z niej korzysta.
Jaki jest termin wykonania projektów okładki kalendarza?
Propozycje projektu okładki kalendarza książkowego ze zdjęciem zazwyczaj wykonujemy w terminie 2-5 dni roboczych. Po wprowadzeniu uwag i zmian klienta, okładkę przygotowujemy do druku i przekazujemy do produkcji.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42