Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze biurkowe 2019 leżące

Kalendarze biurkowe 2019 leżące planer

dla firm to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz biurkowy z zdjęciami to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje. Każda realizacja kalendarza jest niepowtarzalna, projektujemy kalendarze biurkowe z zdjęciami na indywidualne zamówienie. Nasze kalendarze na biurko są częścią spójnego pakietu reklamowego i powinny być utrzymane w ramach systemu identyfikacji wizualnej obowiązującego w firmie.

Kalendarz biurkowy leżący
doskonały organizer

Kalendarze biurkowe leżące na rok 2019 typu "planer" stanowią znakomitą promocję firmy, a przy tym doskonale pełnią funkcje organizera. Kalendarz biurkowy z zdjęciami łącząc praktyczność z funkcjonalnością i estetyką, może stać się idealną pomocą przy pracy w biurze. Duża powierzchnia kalendarza pozwala na indywidualny projekt firmy i jednocześnie może stać się ozdobą biura. Kalendarze biurkowe leżące składają się z kilkudziesięciu odpowiednio zaprojektowanych kart, przeznaczonych na różnego rodzaju notatki.
Kalendarz biurkowy leżący
Kalendarze biurkowe leżące
Firmowe kalendarze biurkowe leżące
Profesjonalne kalendarze biurkowe leżące
Eleganckie kalendarze biurkowe leżące
Kalendarz biurkowy leżący dla firm
Kalendarz biurkowy leżący - projekt
Kalendarz biurkowy leżący dla firm
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza biurkowego?

Możemy zaprojektować kalendarz biurkowy na rok 2019 i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze biurkowe 2019 leżące
wybrane cechy

  • przemyślana struktura kalendarza biurkowego leżącego na rok 2019, dzięki czemu poszczególne elementy kalendarza planera doskonale się ze sobą komponują, w końcowym efekcie przesądzają o sukcesie marketingowym
  • funkcjonalny kalendarz - kalendarz biurkowy spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym kalendarze biurkowe pełnią funkcje informacyjną i reklamową
  • estetyka i solidność wykonania kalendarza biurkowego 2019 z zdjęciami, przy produkcji kalendarza biurkowego kładziemy nacisk na sposób i jakość wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze biurkowe zapewniały wysoki standard
  • połączenie trzech funkcji w jednym kalendarzu biurkowym planer: praktyczny, informacyjny i reklamowa - funkcjonalne kalendarze biurkowe leżące pad przede wszystkim skuteczna reklama dla firmy

Kalendarz 2019
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Specyfikacja kalendarza

OPIS kalendarze biurkowe leżące pad
Format: 47 x 32 cm
Materiał: papier offsetowy 90g plus tekturka
Objętość: 40 lub 52 karty
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2019?
Przykładowe projekty naszych realizacji kalendarza biurkowego dla firm...

KALENDARZ biurkowy

Od 20 lat tworzymy kalendarze biurkowe dla firm, zarówno te ze zdjęciem, jak i organizery typu planer. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony na miarę kalendarz biurkowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przed podjęciem zlecenia na realizacje kalendarza biurkowego leżącego pojawiają się liczne pytania… Na główne pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym tekście. Jak się okaże, że brak odpowiedniego wyjaśnienia to skontaktuj się z nami.

Ile projektów kalendarza biuwara otrzymam?

Standardowo prezentujemy 2 projekty kalendarza biurkowego leżącego typu planer. Po wprowadzeniu zmian i uwag klienta, projekt przygotowujemy do druku i produkt reklamowy przekazujemy do produkcji.
Jaki format kalendarza biurkowego leżącego jest najczęściej wybierany?
Z roku na rok coraz częściej klienci wybierają mniejsze formaty kalendarzy biurkowych leżących. Popularne formaty biuwarów to format a3 lub b3, aby zmieściły się na biurku użytkownika.
Ile kartek biuwara proponujecie?
W naszej ofercie są biuwary, które mogą mieć 26 lub 52 karty. Wszystko zależy od potrzeb, są klienci którzy biorą 52 karty, ponieważ sporo notują i taki kalendarz biurkowy starcza im na rok. Natomiast inni wybierają mniejsze objętości.
Czy kalendarz biurkowy leżący może mieć listwę z tworzywa?
Do kalendarza biurkowego leżącego możemy dodać listwę dolną z tworzywa. Listwa ta chroni kalendarz przed zaginaniem rogów planera. Innym rozwiązaniem na zaginanie kart jest klejenie reklamowego kalendarza planera od dołu.

Czy projekt kalendarza jest wliczony w cenę wydania?

Chcemy aby nasza oferta na firmowe kalendarze biurkowe był przejrzysta i czytelna dla klienta. Cenę wydruku kalendarza planera oraz cenę za projekt i opracowanie prezentujemy jako osobne pozycje w ofercie.
Jaki jest termin wykonania kalendarza biurkowego?
Projekt kalendarza planera biurkowego wykonujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. Natomiast kwestia druku zależy od ilości i obłożenia na produkcji, ale zazwyczaj jest to 4-7 dni roboczych.
Czy jest możliwość aby rogi kalendarza były zaokrąglone?
Na życzenie klienta kalendarze biurkowe leżące mogą mieć zaokrąglone narożniki. Standardowo, wykonujemy biuwary z narożnikami prostymi, tak więc przed wydrukiem należy podjąć decyzje, jaki kształt ma mieć narożnik.
Czy na każdej stronie kalendarza biurkowego będzie ten sam projekt?
Planer reklamowy – biuwar składa się z 52 lub 26 kart. Zazwyczaj na kartach jest ten sam nadruk. Na życzenie możemy wykonać planer, które będzie zawierał inne grafiki na kartach biuwara, ale wówczas trzeba się liczyć ze znacznie wyższymi kosztami.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42