Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze jednodzielne, czterodzielne 2019

Kalendarze jednodzielne 2019 z zdjęciem, czterodzielne i dwudzielne

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz jednodzielny z logo to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na wiele firmowych okazji. Każdy nasz kalendarz jednodzielny dla firmy jest oryginalny, projektujemy różnorodne modele reklamowych kalendarzy na zamówienie. U nas otrzymasz oryginalny, nietuzinkowy projekt swojego kalendarza jednodzielnego na rok 2019, dwudzielnego z logo, jak i przemyślany wizualnie czterodzielny model. Staramy się o to, aby nasze kalendarze jednodzielne były spójne wizualnie z wizerunkiem firmy. Wiemy, że każdy kolejny materiał reklamowy tworzy promocje firmy.

Kalendarz jednodzielny
ścienny nowoczesny i zarazem model ekonomiczny

Kalendarz ścienny jednodzielny 2019 z jednoczęściowym eleganckim i czytelnym kalendarium (miesiąc aktualny, poprzedni i następny). Trójdzielne kalendarium doskonale komponuje się z indywidualnym projektem graficznym kalendarza firmowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania formy kalendarza zarówno czterodzielnego, dwudzielnego jak i jednodzielnego, zyskujemy ponad 60% powierzchni na reklamę Państwa firmy, co umożliwia nam większe możliwości projektowe, a tym samym szerszą perspektywę działania w zakresie tworzenia kalendarza.

Grafika reklamowa skoncentrowana w górnej części kalendarza jednodzielnego („główka”) zajmuje znaczną powierzchnię kalendarza, natomiast w dolnej części podkładu („stopka”) kalendarze ścienne dzielone zawierają dane o firmie.

Kalendarz dwudzielny
Firmowy kalendarz dwudzielny
Profesjonalny kalendarz dwudzielny
Projekt kalendarza dwudzielnego
Projekt firmowego kalendarza dwudzielnego
Projekt profesjonalnego kalendarza dwudzielnego
Kalendarz dwudzielny - projekt
Kalendarz dwudzielny - projekt
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza jednodzielnego?

Możemy opracować i wydrukować kalendarz 2019 jednodzielny, dwudzielny i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze jednodzielne 2019
wybrane cechy

  • kalendarze reklamowe jednodzielne potrafią skutecznie wykorzystać dostępną powierzchnię na promocje produktów i firmy
  • estetyka i solidność wykonania dużego czterodzielnego kalendarza i jednodzielnego modelu nowoczesnego - przy produkcji takich produktów staramy się zadbać o jakość wykonania. Dobieramy materiał, aby końcowo nasz ścienny kalendarz był duma właściciela
  • funkcjonalne kalendarze ścienne firmowe - kalendarz jednodzielny nowoczesny spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek reklamowy, poza tym kalendarze czterodzielne na rok 2019, dwudzielne pełnią funkcje informacyjną i reklamową
  • połączenie trzech funkcji w jednym kalendarzu jednodzielnym nowoczesnym: praktyczny, informacyjny i reklamowa - funkcjonalne kalendarze ścienne dla firm to przede wszystkim skuteczne działanie marketinowe

Kalendarz
wsparcie marketingowe
dla małej i dużej firmy

Przykładowe dane kalendarza

GŁÓWKA kalendarza jednodzielnego
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
PODKŁAD kalendarze jednodzielne
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwa kolorowy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
KALENDARIUM kalendarz jednodzielny
Format: 33 x 23 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy
POZNAJ CENĘIle może kosztować kalendarz jednodzielny na rok 2019?
Wybrane realizacje kalendarza jednodzielnego dla firm...

KALENDARZ jednodzielny

Od 20 lat tworzymy kalendarze reklamowe dla firm, nie tylko jednodzielne ze zdjęciem, dwudzielne czy czterodzielne. Każde nasze opracowanie to nietypowy kalendarz firmowy, skrojony na miarę potrzeb. Tworząc dbamy o detale projektowe.Możemy zrealizować Twój Kalendarz...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Stojąc przed zleceniem pracy na ścienny kalendarz jednodzielny, dwudzielny możesz mieć niejedno nurtujące Cię pytanie… Na praę ważniejszych znajdziesz poniżej wyjaśnienie. Natomiast jeśli zdaży się tak, że odpowiedzi zabraknie, to skontaktuj z nami, chętnie pomożemy.

Czy cena za kalendarze jednodzielne obejmuje projekt?

Zwykle nie łączymy w ofercie ceny wydania kalendarza z kosztami projektów. Po uzyskaniu odpowiednich informacji od klienta - nasze projekty kosztorysujemy indywidualnie w zależności od stopnia złożoności.
Ile projektów na kalendarz jednodzielny otrzymam?
Wszystko zależy od ustaleń zawartych w ofercie. Zwykle przygotowujemy 2-3 propozycje główki kalendarza jednodzielnego, dwudzielnego do których klient wprowadza zmiany i uwagi. Po akceptacji główki projektujemy dalsze elementy reklamowego gadżetu, a następnie przekazujemy do produkcji.
Czy można wykonać kalendarz z zegarem?
Kalendarze jednodzielne to coraz częściej zamawiany typ terminarza ściennego. Kalendarz czterodzielny może być wykonany z zegarem, wówczas na jego główce umieszcza się mechanizm zegarowy przystosowany do takich zastosowań. Projekt kalendarza jednodzielnego również musi być odpowiednio zaprojektowany.
Ile czasu trwa produkcja kalendarza dwudzielnego?
Czas samej realizacji czyli wydruku kalendarza dwudzielnego czy czterodzielnego to czas 4-8 dni roboczych. Termin ten zależy od wielu czynników – momentu złożenia zamówienia, zastosowanych uszlachetnień oraz ilości zamówionych kalendarzy.

Czy kalendarze jednodzielne mogą mieć indywidualne kalendarium?

Kalendarze ścienne i jednodzielne mogą być w pełni zindywidualizowane. Indywidualna grafika na główce i pleckach to podstawa przy projektowaniu terminarzy ściennych. Nasze kalendarze reklamowe również mogą mieć indywidualne zaprojektowane kalendarium.
Czy kalendarz jednodzielny ma główkę kaszerowaną?
Kalendarze jednodzielne tak jak kalendarze dwudzielne, czterodzielne zbudowane są z dwóch części – plecki i główki. Główka kalendarza jednodzielnego może być płaska lub wypukła czyli kaszerowana, może nawet być trójwymiarowa lub spiralowana.

Ile trwa przygotowanie projektu kalendarza jednodzielnego?

Projektowanie kalendarza jednodzielnego zwykle to czas 3-4 dni roboczych. Jednak czas ten może ulec zmianie, w zależności od stopnia natężenia prac w studiu projektowym oraz od stopnia skomplikowania i trudności projektu do wykonania
Czy macie zdjęcia do kalendarza dwudzielnego, jednodzielnego?
Nasi klienci mają możliwość skorzystania z naszej bazy zdjęć do kalendarzy. Posiadamy kilkadziesiąt tysięcy zdjęć o różnej tematyce – znajdziesz u nas fotografie krajobrazów, kulinarne czy świata biznesu, które doskonale prezentują się przy projekcie kalendarza.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42