Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze plakatowe 2019

Kalendarze plakatowe b1, b2 na rok 2019 ścienne planszowe

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz z zdjęciem to sprawdzona reklama dla każdej firmy przez okrągły rok, jak równeiż dobry upominek na różne okoliczności. Każda realizacja kalendarza plakatowego jest niepowtarzalna, projektujemy kalendarze reklamowe na indywidualne zamówienie. Kalendarze plakatowe w formacie b2 i b1 są częścią wizerunku firmy i o tym nie można zapominać, powinny być utrzymane w zgodzie z obowiązującą linią projektową w firmie.

Kalendarz plakatowy ścienny
to plakat z całorocznym kalendarium

Kalendarze jednoplanszowe plakatowe 2019 prezentują plakat z dwunastomiesięcznym kalendarium. Przez co mamy możliwość na naprawdę duże wykorzystanie przestrzeni terminarza na promocje firmową. Zależy nam na ciekawej, szerszej kreacji graficznej. Mając więcej miejsca projektowego nasz kalendarz może stać się atrakcyjniejszym przekazem promocyjnym dla firmy czy też produktu. Kalendarze plakatowe b2, b1 planszowe zawierają czytelne kalendarium, które rozwija nasz projekt, tym samym zwiększając jego oryginalność.

Kalendarz plakatowy
Kalendarze plakatowe
Kalendarz plakatowy firmwowy
Kalendarze firmowe plakatowe
Firmowe kalendarze plakatowe
Projekt kalendarza plakatowego
Profesjonalny projekt kalendarza plaktowego
Tani kalendarz plakatowy
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza plakatowego?

Możemy zaprojektować kalendarz b1, b2 ścienny plakatowy na rok 2019 i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze plakatowe 2019
wybrane cechy

  • nasze kalendarze plakatowe na rok 2019 to sprawdzone narzędzia wspierające marketing, kalendarz plakatowy b2 to również reklama firmy lub produktów przez okrągły rok, a niekiedy bywa, że dłużej
  • niepowtarzalność wizerunku naszych kalendarzy, podchodzimy indywidualnie do każdego projektu ściennego kalendarza jednoplanszowego, staramy się przy tym zrealizować ustalone założenia z naszym klientem
  • przemyślane kalendarze firmowe plakatowe b1- kalendarz plakatowy 2019 potrafi zrealizować kilka zadań, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, jak równiez nasze ścienne kalendarze to dobra informacja i zarazem reklama firmy
  • skuteczne złączenie trzech funkcji w obrębie jednego gadżetu, jakim jest kalendarz plakatowy b2, b1: niewątpliwie jest bardzo praktyczny, przekazuje istotne informacje i daje reklamę - wartościowe funkcjonalne kalendarze plakatowe

Kalendarz
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Przykładowe parametry kalendarza

OPIS kalendarza plakatowego
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 200g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2019?
Przykładowe projekty naszych realizacji kalendarza ściennego plakatowego dla firm...

KALENDARZ plakatowy

Od 20 lat tworzymy firmowe kalendarze trójdzielne zarówno te ze zdjęciem, z zegarem, jak i spiralowane. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony na miarę kalendarz trójdzielny. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Chcąc zlecić nowy ścienny kalendarz plakatowy zapewne chciałbyś o coś zapytać… Na ważniejsze sprawy znajdziesz odpowiedź niżej. Jak zabranie jakiejkolwiek odpowiedzi, to skontaktuj się z nami.

Czy cena za kalendarz plakatowy zawiera projekt?

Zwykle staramy się nie łączyć w ofercie kosztów wydania (druku) kalendarza z cenami za projekty kalendarzy. Po uzyskaniu odpowiednich danych od klienta - koszty projektowania wyceniane są osobno, w zależności od stopnia skomplikowania.
Jaki format na kalendarza plakatowego proponujecie?
Ten produkt ścienny ma stałe grono swoich zwolenników. Popularnym formatem kalendarza jest format b2 lub a1, b1. Jednak coraz częściej klienci zamawiają mniejsze formaty, ze względu na brak odpowiedniej przestrzeni do zawieszenia większego kalendarza.
Ile projektów kalendarza otrzymam?
Ilość propozycji projektów kalendarza plakatowego zależy od ustaleń zawartych w ofercie. Zwykle przygotowujemy 2-3 propozycje kalendarza planszowego, do których klient wprowadza zmiany i uwagi. Po akceptacji projektu, kalendarz przekazujemy do produkcji.
Czy wykonujecie zdjęcia do kalendarza plakatowego?
Istnieje możliwość wykonania zdjęć do kalendarza plakatowego w rozmiarze b2 czy b1. Sesja zdjęcia produktów czy siedziby wyceniana jest osobno. Istnieje możliwość skorzystania również z naszego zbioru zdjęć do kalendarzy.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy ściennych?

Jesteśmy studiem reklamowym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Za nami wiele zrealizowanych projektów. Nasze projekty kalendarzy plakatowych b2 są oryginalne i przemyślane marketingowo.
W jaki sposób są pakowane kalendarze plakatowe?
Kalendarze ścienne b1, b2 podczas transportu muszą być specjalnie zabezpieczone. Mniejsze ilości kalendarza plakatowego są pakowane w specjalne tuby. Natomiast większe ilości przy wysyłce do klienta są pakowane na płasko na palecie Euro.
Ile czasu potrzebujecie na druk kalendarza?
Kalendarz plakatowy i czas jego wydruku to 3 do 5 dni roboczych. W przypadku stosowania uszlachetnień lub specjalnych listew czas druku może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Informujemy o czasie druku przy każdej realizacji.
Czy kalendarz może być pokryty lakierem punktowym?
Kalendarz plakatowy tak jak każdy inny materiał reklamowy może być pokryty lakierem punktowym. Może to być lakier połysk lub matowy, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać w druku. Lakiery selektywne podnoszą prestiż kalendarza, przez co staje się bardziej elegancki.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42