Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze ścienne 2019 planszowe

Kalendarze ścienne planszowe 2019, wieloplanszowe w formacie b2, b1 na ścianę

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz ścienny to całoroczna reklama firmy oraz dobry prezent na różne okazje firmowe. Każda realizacja ściennego kalendarza planszowego jest niepowtarzalna, na co dzień projektujemy kalendarze ścienne na indywidualne zamówienie. Z dużą starannością podchodzimy do projektowania, dbamy o to, aby nasze kalendarze planszowe ścienne 2019 były utrzymane w ramach systemu identyfikacji wizualnej obowiązującego w firmie.

Kalendarz ścienny
elegancki i prestiżowy kalendarz
planszowy dla firmy

Dostępną powierzchnię plansz dla ściennego kalendarza staramy się skutecznie wykorzystać tworząc przekaz reklamowy firmy. Nasze kalendarze planszowe b1, jak i modele wieloplanszowe 2019 to trafione konsolidacja róznych funkcji - dobra reklama, praktyczny gadżet i podręczna informacja. Dla nas kalendarz ma być naprawdę skutecznym wsparciem dla działań marketingowych, dlatego też terminarze ścienne wieloplanszowe stanowią dla firmy niezłą wizytówkę i mają za zadanie umocnić wizerunek u potencjalnych odbiorców. Przemyślane kalendarium ścienne buduje spójną oryginalną kreacje graficzną. Projekt, format kalendarza b2, b1, jak i zarówno wybraną ilość plansz dla tworzonego kalendarza, za każdym razem staramy się dopasować indywidualnie. Oczekiwania klientów bywają rózne, potrzebuą np. 4-planszowe modele ścienne, 6-cio planszowe, czy też ekskluzywne 12-sto planszowe kalendarze.

Kalendarz wieloplanszowy
Kalendarz planszowy
Projekt kalendarza planszowego
Projekt kalendarza wieloplanszowego
Firmowy kalendarz planszowy
Firmowy kalendarz wieloplanszowy
Profesjonalny wieloplanszowy kalendarz
Profesjonalny kalendarz planszowy dla firm
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza planszowego?

Możemy zaprojektować kalendarz ścienny wieloplanszowy ze zdjęciem i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze ścienne 2019 planszowe
główne cechy

  • czytelne kalendarium to ważny punkt kalendarza ściennego, razem z projektem graficznym tworzy niepowtarzalną koncepcje projektową kalendarza planszowego
  • nasze kalendarze planszowe b1 na rok 2019 to sprawdzone wsparcie dla działu marketingu, nie można zapomnieć, że kalendarz planszowy to także reklama firmowa przez okrągły rok , a bywa że dłużej
  • przemyślane modele wieloplanszowe - taki kalendarz ścienny realizuje wiele zadań, pełni funkcje informacyjne, jest trafioną reklamą firmy, ale też może być bardzo praktycznym prezentem
  • niepowtarzalność wizerunku naszych kalendarzy ściennych na rok 2019, projektując terminarz b2 staramy się podchodzić w sposób zindywidualizowany, za każdym razem chcemy zrealizować założone oczekiwania naszych klientów

Kalendarz 2019
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Przykładowe parametry kalendarza

OPIS kalendarza planszowego
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 250g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Objętość: 4 plansze, 6 lub 12 plansz,
plansze kalendarza ściennego łączone spiralą
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2019?
Przykładowe projekty naszych realizacji kalendarza ściennego planszowego dla firm...

KALENDARZ planszowy

Od 20 lat tworzymy kalendarze ścienne wieloplanszowe w formacie b1 i b2, również te ze zdjęciem . Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony na miarę kalendarz planszowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali..Możemy opracować Twój Kalendarz...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Chcesz zlecic do realizacji ścienny kalendarz wieloplanszowy, więc pewne masz pytania… Poniżej znjadziesz odpowiedź na parę najważniejszych. Jeśli zabranie rozwiązania to koniecznie skontaktuj się z nami, pomożemy.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy wieloplanszowych?

Jesteśmy studiem projektowym z prawie 20-letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Za nami wiele z sukcesem wykonanych projektów. Projekty naszych kalendarzy wieloplanszowych są oryginalne i przemyślane marketingowo.
Jaki format na kalendarz planszowy proponujecie?
Najlepszym formatem na kalendarz wieloplanszowy jest format między rozmiarem A3 a B2. Większe formaty są rzadziej zamawiane, gdyż nie mają racji bytu z racji swojego dużego formatu, który zajmuje zbyt wiele miejsca na ścianie.
Ile projektów kalendarza otrzymam?
Standardowo prezentujemy 2 projekty 1-2 plansz kalendarza wieloplanszowego. Jeśli klient zaakceptuje przedstawioną koncepcję projektową, wówczas opracowywane są pozostałe plansze do kalendarza. Projekty kalendarza powstają na drodze rozmowy z klientem.
Czy cena za kalendarz zawiera projekt kalendarza?
Zazwyczaj staramy się, aby nasza oferta na kalendarze planszowe był przejrzysta i czytelna dla klienta. Cenę wydruku kalendarza oraz cenę za projekt i opracowanie prezentujemy jako osobne pozycje w ofercie.
W jaki sposób są pakowane kalendarze ścienne wieloplanszowe?
Kalendarze wieloplanszowe standardowo pakujemy w papier pakowy i przesyłamy na palecie Euro. Dzięki takiemu pakowaniu wysyłki, unikniemy uszkodzenia planszowych kalendarzy w transporcie oraz optymalizujemy koszty.
Czy wykonujecie zdjęcia do kalendarza wieloplanszowego?
Jeśli klient nie posiada własnych zdjęć do kalendarza ściennego, możemy wykonać zdjęcia produktów lub zdjęcia plenerowe. Przed wykonaniem zdjęć do kalendarza wieloplanszowego każdorazowo przedstawiana jest wycena.
Ile czasu potrzebujecie na druk kalendarza?
Ścienne kalendarze planszowe i wieloplanszowe nie są produktami skomplikowanym w druku. Ich czas realizacji wynosi od 4 do 8 dni roboczych. Może on ulec wydłużeniu w sezonie, gdy prac jest znacznie więcej.
Ile plansz kalendarza ściennego proponujecie?
Wszystko zależy od budżetu jakim dysponuje klient. Ostatnimi czasy bardzo popularne stają się kalendarze wieloplanszowe siedmio planszowe, gdzie grafika jest zadrukowana obustronnie na planszy kalendarza.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42