Profesjonalne tworzenie stron WWW internetowych

Tworzenie strony internetowej to nasza domena. Specjalizujemy się w tworzeniu strony internetowe, zanim tworzenie strony internetowej dobiegnie końca musi przez wiele etapów prac. Profesjonalne tworzenie stron internetowych to wymóg naszych czasów. Tworzenie stron internetowych stanowi jeden z głównych filarów naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z etapami projektowania i tworzenia stron www

Tworzenie strony internetowej – to nasza domena

Tworzenie stron www stanowi pierwszy etap procesu jakim jest powstanie profesjonalnych stron www. Projekt graficzny serwisu to pierwszy i najważniejszy etap w całym procesie jakim jest tworzenie strony www. Tworzenie stron internetowych obejmuje tworzenie logicznego układu na stronie www. Tworzenie strony internetowej – zobacz etapy tworzenia strony www

Nasza oferta to tworzenie stron WWW, stron internetowych

Tworzenie stron www to nasz specjalizacja. Tworzenie stron www pochłania wiele czasu. Nasza oferta obejmuje tworzenie i projektowanie stron www na potrzeby firm i instytucji. Na tworzenie strony skład się jak pisaliśmy wcześniej wiele etapów. Samo tworzenie strony www – prostej strony www, nie uwzględniając poprawek i naniesienia uwag na strony www trwa tworzenie około 2-3 tygodni. Zobacz jak wygląda tworzenie strony www.

Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - materiały reklamoweChciałbym wydać folder reklamowy, ale nie mam wystarczającej ilości zdjęć. Co poradzicie w tej sytuacji?

Możemy zaoferować pomoc w zakresie wykonania fotografii potrzebnych do folderu. Jesteśmy w stanie zrealizować zdjęcia na terenie Twojej firmy, jak również u nas w studio. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamujących produkty i grupy produktów. Pozwala nam ono przewidywać potrzeby naszych potencjalnych klientów. Fotografię reklamową realizujemy zarówno w studiu jak i w warunkach naturalnych. Posiadamy studio wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny, lampy studyjne, blendy, dyfuzory oraz różnorodne tła. Możemy wykonać fotografie aranżowanych przedmiotów na życzenie klienta.

Zajmujemy się także fotografią korporacyjną. Są to najczęściej portrety kadry zarządzającej, zdjęcia pracowników firmy itp. To użyteczny rodzaj fotografii, dzięki któremu firma może dać się poznać szerszej publiczności, przestaje być bezosobowa. Fotografie korporacyjne są zwykle potem wykorzystywane w katalogach, ulotkach, folderach promocyjnych, stronach internetowych, prezentacjach multimedialnych, informatorach rekrutacyjnych.

Proponujemy także skorzystanie z naszego archiwum fotografii. Jest w nim dostępnych kilkadziesiąt tysięcy zdjęć o przebogatej tematyce. To wygodny, tani i błyskawiczny sposób wyszukania odpowiednich zdjęć reklamowych. Zorganizowanie sesji zdjęciowej pochłania ogromne koszty i mnóstwo czasu. Często też zdarza się, że z powodów od nas nie zależnych wykonanie konkretnego ujęcia jest niemożliwe – w takim wypadku skorzystanie z naszego archiwum fotografii ratuje sytuację., np. gdy potrzebujesz latem zdjęć przedstawiających kulig zimowy albo chcesz wykorzystać w projekcie wizerunek egzotycznego zwierzęcia lub odległego miejsca.

powrót do listy pytań WHIEart

Każdy produkt reklamowy musi mieć swoją indywidualną strategię marketingowąPrzystępując do pracy nad materiałem reklamowym, omawiamy strategię marketingową produktu oraz określamy wspólnie z klientem cele promocyjne stawiane przed danym materiałem reklamowym. Następnie prześwietlamy daną branżę, przyglądamy się firmom konkurencyjnym. Materiały reklamowe, które powstają, powinny być dostosowane do panujących trendów, a jednocześnie powinny wyróżniać się na tle konkurencji.

Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną (publikacje drukowane – katalogi reklamowe, foldery, teczki). Nasza oferta obejmuje realizacje wszelkiego rodzaju reklamowych materiałów drukowanych. W ich przypadku najważniejsza sprawa to opracowanie gruntownie przemyślanego projektu graficznego (wykreowanie linii projektowej), który oczywiście powinien być atrakcyjny wizualnie oraz odpowiedni do prezentowanej treści i założonej formy wydawniczej. Przeprowadzamy wszelką obróbkę, wykonujemy zdjęcia reklamowe, przygotowujemy prace do druku, dobieramy odpowiednią technologię druku oraz realizujemy i nadzorujemy proces druku. Możemy sprostać wszelkim zleceniom wydawniczym o różnorodnym profilu technologicznym - zapewniamy projektowanie graficzne (profesjonalny projekt graficzny) i pełną opiekę nad przebiegiem druku. Otrzymujecie gotowy produkt.

Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania – projektujemy, tworzymy i wydajemy spójne pakiety reklamowe, których zawartość może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Posiadanie spójnego pakietu materiałów reklamowych znacząco zwiększa wyrazistą obecność firmy na rynku. Jednorodne materiały reklamowe opracowane w oparciu o funkcjonującą identyfikację wizualną umacniają wizerunek firmy i podkreślają indywidualną i zdecydowaną tożsamość marki.

Dla podniesienia prestiżu jak i walorów użytkowych materiału reklamowego korzystamy z metod uszlachetniania, takich jak lakierowanie UV całościowe i miejscowe, termodruk, itp., które nadają materiałom reklamowym niepowtarzalny charakter.

Jesteśmy w stanie zrealizować także nietypowe zlecenia na druk materiałów reklamowych. Ich formę graficzną wyznacza jedynie Twoja i nasza wyobraźnia oraz przewidywane zastosowanie produktu reklamowego.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42