Ulotki reklamowe PKP Energetyka Ulotki reklamowe PKP Energetyka Ulotki reklamowe PKP Energetyka Ulotki reklamowe PKP Energetyka
PKP Energetyka
Branża — Energetyka
Praca — Ulotki reklamowe
Opis przypadku

PKP Energetyka to poważna firma na polskim rynku energetycznym. Zajmuje się sprzedażą i dostarczaniem energii elektrycznej, sprzedażą paliw płynnych, a także świadczy usługi elektroenergetyczne.

WYZWANIE

Z firmą PKP Energetyka współpracujemy od lat, zrealizowaliśmy przez ten czas wiele projektów. Celem współpracy było opracowanie szeregu różnych materiałów reklamowych, utrzymanych w spójnej linii graficznej i rozwijających identyfikację wizualną. Nasz design miał zapewnić ciągłość i stworzyć przestrzeń dla prezentacji oferty naszego klienta. Przekaz graficzny miał także komunikować określoną ideę, sformułowaną w haśle Dobra Energia.

REALIZACJA

Pragnęliśmy rozwinąć i wzmocnić charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną marki PKP Energetyka, dlatego w realizowanych projektach zastosowaliśmy bardzo wyraźny kod kolorystyczny wywiedziony z logotypu. Zarówno w katalogu, jak i w ulotkach i reklamach staraliśmy się eksponować kolor za pomocą mocnych płaszczyzn wektorowych budujących kompozycję. Stworzyliśmy kompozycje fotograficzne niosące symboliczne komunikaty związane z tematem energii. Fotografie są lekkie, jasne, przekaz ideowy – spokojny, nie nachalny.

Nasze projekty, dzięki zastosowanej symbolice, kolorystyce, typografii, itp. przyczyniły się zbudowania pozytywnego wizerunku marki PKP Energetyka.

ZADANIA WYKONANE

  • katalog firmowy
  • ulotka reklamowa
  • grafika wielkoformatowa
  • kalendarz trójdzielny
  • baner reklamowy

REFERENCJE

list polecający
Zinteresowany pracą?Skontaktuj się z nami...
Chcesz rozpocząć z nami projekt?
Napisz do nas
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42