Profesjonalne tworzenie stron WWW internetowych

Tworzenie strony internetowej to nasza domena. Specjalizujemy się w tworzeniu strony internetowe, zanim tworzenie strony internetowej dobiegnie końca musi przez wiele etapów prac. Profesjonalne tworzenie stron internetowych to wymóg naszych czasów. Tworzenie stron internetowych stanowi jeden z głównych filarów naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z etapami projektowania i tworzenia stron www

Tworzenie strony internetowej – to nasza domena

Tworzenie stron www stanowi pierwszy etap procesu jakim jest powstanie profesjonalnych stron www. Projekt graficzny serwisu to pierwszy i najważniejszy etap w całym procesie jakim jest tworzenie strony www. Tworzenie stron internetowych obejmuje tworzenie logicznego układu na stronie www. Tworzenie strony internetowej – zobacz etapy tworzenia strony www

Nasza oferta to tworzenie stron WWW, stron internetowych

Tworzenie stron www to nasz specjalizacja. Tworzenie stron www pochłania wiele czasu. Nasza oferta obejmuje tworzenie i projektowanie stron www na potrzeby firm i instytucji. Na tworzenie strony skład się jak pisaliśmy wcześniej wiele etapów. Samo tworzenie strony www – prostej strony www, nie uwzględniając poprawek i naniesienia uwag na strony www trwa tworzenie około 2-3 tygodni. Zobacz jak wygląda tworzenie strony www.

Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron wwwOptymalizacja strony www

Optymalizacja stron internetowych to dostosowanie treści i kodu strony www pod określonym kątem. Na potrzeby pozycjonowania strony internetowej optymalizuje się jej treść i kod strony pod kątem wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. W przypadku większości popularnych programów do zarządzania treścią (CMS) optymalizację treści może przeprowadzić z ich poziomu. Optymalizacja kodu wymaga najczęściej ingerencji w kod skryptów.

Optymalizację możemy podzielić na:

1. Optymalizacja kodu - ważne jest nie tylko to, jak Twoją stronę widzą ludzie, równie istotne jest to jak Twoją stronę czytają wyszukiwarki internetowe. Struktura nagłówków to jedne z najistotniejszych elementów w stronie internetowej. Należy je dobrze przygotować. Równie istotna jest szybkość ładowania strony (dostosowanie objętości kodu). Wszystko to ma na celu osiągnięcie zgodności ze standardami oraz umożliwienie wyszukiwarkom optymalnego indeksowania strony internetowej, a w konsekwencji umożliwienie użytkownikom internetu odnalezienia Twojej strony w internecie.

2. Optymalizacja treści - ze względu na przejrzystość dla użytkownika - rozróżnienie części odrębnych logicznie, zwrócenie uwagi na ważne elementy witryny, odpowiednie ułożenie treści - menu, nagłówki, treść pod wyszukiwanie przez wyszukiwarki internetowe - odpowiednie określenie hierarchii nagłówków oraz poprawne oznaczenie słów kluczowych.

3. Struktura linkowania wewnętrznego - bardzo ważnym elementem jest odpowiednia ilość oraz struktura linków wewnętrznych kierujących z głównej strony na podstrony oraz sposób w jaki użytkownik oraz wyszukiwarki może dotrzeć do poszczególnych elementów serwisu.

powrót do listy pytań WHITEart

Strona www musi generować firmie dochody poprzez jej wysoką oglądalnośćInternet jest źródłem ogromnej ilości informacji, stąd coraz trudniej jest wyeksponować własną stronę internetową w dostępnych wyszukiwarkach. Użytkownicy internetu zwykle przeglądają tylko jedną - dwie strony internetowe z wynikami, dlatego tak ważne jest aby link do strony www znajdował się na jak najwyższym miejscu w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg działań, które mają na celu umieszczenie danej strony www na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek za pomocą określonych słów kluczowych, związanych z tematyką strony internetowej. Efektem skutecznego pozycjonowania stron www jest zwiększona liczba odwiedzin strony przez docelową grupę internautów.

Pozycjonowanie stron www jest bardzo skuteczną i tanią formą reklamy strony www w internecie. Osiągając bardzo wysoką pozycję strony www w wynikach wyszukiwania, przyciągniesz przeciętnie od kilkuset do kilkunastu tysięcy odwiedzających miesięcznie, a to w prosty sposób przekłada się na zysk. Ponad 90% internautów korzysta przy wyszukiwaniu informacji z wyszukiwarek internetowych. Badania wykazują, że 75% badanych internautów uznaje stronę znajdującą się na czele wyników wyszukiwania za bardziej wartościową i godną zaufania od innych.

Pozycjonowanie stron www nie jest jednorazową czynnością, ale szeregiem działań przeprowadzanych przez cały czas istnienia strony www. Niezwykle ważne w pozycjonowaniu stron www jest ciągłe monitorowanie i błyskawiczne reagowanie na zaistniałą sytuację. Korzystając z naszego doświadczenia i ciągle aktualizując wiedzę, opieramy się o sprawdzone rozwiązania i na bieżąco śledzimy algorytmy mechanizmów wyszukiwawczych. Pozycjonujemy strony www z zachowaniem standardów stosowanych na całym świecie. W ten sposób doprowadzamy do osiągania stałych wysokich notowań strony www w wyszukiwarkach. W przypadku, gdy nie uda nam się umieścić strony internetowej na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach, nie pobieramy żadnych opłat. Płacisz tylko za widoczne efekty pozycjonowania strony www. Dlatego nie ryzykujesz utraty nawet złotówki.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42