Profesjonalne tworzenie stron WWW internetowych

Tworzenie strony internetowej to nasza domena. Specjalizujemy się w tworzeniu strony internetowe, zanim tworzenie strony internetowej dobiegnie końca musi przez wiele etapów prac. Profesjonalne tworzenie stron internetowych to wymóg naszych czasów. Tworzenie stron internetowych stanowi jeden z głównych filarów naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z etapami projektowania i tworzenia stron www

Tworzenie strony internetowej – to nasza domena

Tworzenie stron www stanowi pierwszy etap procesu jakim jest powstanie profesjonalnych stron www. Projekt graficzny serwisu to pierwszy i najważniejszy etap w całym procesie jakim jest tworzenie strony www. Tworzenie stron internetowych obejmuje tworzenie logicznego układu na stronie www. Tworzenie strony internetowej – zobacz etapy tworzenia strony www

Nasza oferta to tworzenie stron WWW, stron internetowych

Tworzenie stron www to nasz specjalizacja. Tworzenie stron www pochłania wiele czasu. Nasza oferta obejmuje tworzenie i projektowanie stron www na potrzeby firm i instytucji. Na tworzenie strony skład się jak pisaliśmy wcześniej wiele etapów. Samo tworzenie strony www – prostej strony www, nie uwzględniając poprawek i naniesienia uwag na strony www trwa tworzenie około 2-3 tygodni. Zobacz jak wygląda tworzenie strony www.

Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialneSprzedajemy program komputerowy do backupu danych, potrzebujemy instruktażu pokazowego do jego obsługi. Czy możecie nam coś zaproponować?

Obecnie coraz częściej stosowaną formą pokazu instruktażowego jest szkolenie interaktywne wydawane jako prezentacja multimedialna na płycie CD. Umiejętnie przygotowana prezentacja multimedialna będzie w tym przypadku najwygodniejszym środkiem ukazania zalet nowego programu i wyjaśnienia zasad jego działania. Mogą znaleźć się na niej animowane filmy instruktażowe, opisy czytane przez lektora, pokazy zdjęć i inne elementy (w zależności od potrzeb). Prezentacja instruktażowa dostarczana razem z programem będzie najlepszym sposobem, by program poznało wiele zainteresowanych osób.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji różnorodnych prezentacji multimedialnych. Dlatego potrafimy przewidywać zapotrzebowania naszych klientów oraz wymogi rynku. Tworzone przez nas dynamiczne prezentacje multimedialne wyróżniają się dużą skutecznością. Poprzez kolorystykę, czytelność i ciekawą animację flash prezentacje, które oferujemy są interesującą i przyciągającą wzrok formą reklamy. Należy pamiętać, że jeżeli prezentacja nie będzie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach i będzie wyglądała na pracę amatora, to może przynieść efekt wręcz odwrotny do zakładanego. Dlatego bardzo ważne jest doświadczenie firmy, która wykonuje prezentację multimedialną. Należy zwrócić uwagę na dotychczasowe projekty, partnerów biznesowych i kreatywność zespołu. Dopiero po znalezieniu takich wykonawców naszej prezentacji multimedialnej możemy być pewni, że odniesie ona sukces.

powrót do listy pytań WHIEart

Prezentacja multimedialna to skuteczne narzędzie biznesoweObecnie w działaniach marketingowych najczęściej prezentacja multimedialna występuje łącznie z drukowanymi materiałami reklamowymi. Jednak prezentacja multimedialna CD daje znacznie większe i bardziej efektowne możliwości zaprezentowania oferty i firmy. Przemyślana zawartość prezentacji, profesjonalny projekt graficzny, dopracowana animacja flash pozwolą zaprezentować w ciekawy sposób ofertę, przyciągnąć uwagę klientów oraz ułatwić zapamiętanie najistotniejszych informacji na temat firmy.

Prezentacja multimedialna może być zamieszczona na płycie CD, wizytówce CD wielkości karty kredytowej, ale i również prezentacje interaktywne mogą być udostępniane na stronie www lub przesyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dobierając odpowiedni kanał przekazu możecie w dość niekonwencjonalny sposób dotrzeć do swoich obecnych i przyszłych klientów, jednocześnie budując wizerunek nowoczesnej firmy.

Prezentacja multimedialna może pełnić różne funkcje, stąd też można wyodrębnić wiele różnych rodzajów prezentacji. W zależności od potrzeby zrealizujemy prezentację, która zareklamuje Twoją firmę na targach, albo wykonamy multimedialny instruktaż szkoleniowy dla pracowników Twojej firmy (multimedialne prezentacje szkoleniowe). Dobra prezentacja sprawdza się w wielu okolicznościach. W naszych prezentacjach multimedialnych wykorzystujemy możliwości multimedialnego przekazu jaki oferuje najnowsza technologia - prezentacje multimedialne - zastosowanie klipów video, zdjęć, grafiki, ale także muzyki i głosu lektora. Dzięki technologii, a także dzięki naszej wyobraźni artystycznej i wieloletniemu doświadczeniu tworzymy dynamiczne prezentacje multimedialne.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42