Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkalewylewylewylewyprawyprawy
Opakowania
reklamowe

Projektowanie serii opakowań

Produkty można podzielić na pojedyncze i występujące w zestawach. W projektowaniu serii opakowań najistotniejsze jest wyważenie podobieństwa między opakowaniami i różnic między nimi.

Seria musi być
  rozpoznawalna jako całośćChodzi nie tyle o wybranie przez konsumenta danego produktu, ile o zbudowanie w jego umyśle świadomości istnienia marki, mówiąc krótko - o jej rozpoznawalność. Właścicielowi marki zależy na tym, aby była ona konkurencyjna w danym sektorze, a jednocześnie, by była obecna na rynku jako grupa produktów.

Opakowanie dla firmy
Projekt opakowań
Opakowania firmowe, projekt
Profesjonalne opakowania firmowe
Projekty opakowań reklamowych
Opakowania, projekt i realizacja
Opakowanie firmowe produktu
Opakowanie dla firmy
Realizacje

Potrzebujesz projekt etykiety?

Możemy zaprojektować etykietę, opakowanie i ...wiele więcej.napisz do nas

Do wyróżnienia opakowania na rynku
może służyć wiele środków:

  • kolor
  • efekt (styl) fotograficzny
  • rodzaj rysunku
  • struktura opakowania
  • kształt opakowania
  • charakterystyczny element graficzny itp.

To wyobraźnia projektanta wyznacza granice w projektowaniu opakowania reklamowego. Jednak projektant zawsze musi pamiętać, do jakiej grupy klientów ma trafić, w jakiej branży opakowanie ma się sprzedać...Marka poprzez OBECNOŚĆ na rynku
komunikuje swój autorytet i fachowość
Seria opakowań, pudełka Ramzes

Seria opakowań tworzy
wizerunek marki

To cała seria - nie pojedyncze opakowanie, ale cała seria opakowań skumulowanych razem - ma wyróżniać markę wśród konkurencji. Czasem kreacja serii opakowań opiera się tylko na jednym kolorze, czasem na charakterystycznym elemencie graficznym … Możliwości są tak naprawdę nieograniczone.

Marka egzystuje w określonym środowisku
konkurencyjnym
, w pewnych ramach wypracowanych
i określonych charakterem danej branży.

Projektując serię opakowań musimy pamiętać
o tym, by wyróżnić markę
i jej wartości
na tle zastanej konkurencji.Łamiąc zasady przyjęte dla danej branży mamy szansę zwrócić uwagę na markę, jednak należy być w tym bardzo ostrożnym. Złamanie zbyt wielu takich zasad spowoduje, że marka zostanie przeoczona, gdyż nie będzie identyfikowana z grupą.
Przykładowe projekty naszych realizacji opakowania i etykiet produktu...

OPAKOWANIE produktu

Od 20 lat tworzymy opakowania reklamowe, etykiety dla produktu. Stworzyliśmy wiele etykiet na butelki, zarówno są to etykiety reklamowe na produkty spożywcze, jak i projekty dla innych branż.Możemy pomóc Twojemu produktowi...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu opakowania zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.
Jak przebiega projektowanie etykiet czy opakowań?
Profesjonalne projektowanie etykiet produktu spożywczego jest procesem wieloetapowym i rozłożonym w czasie. Można wyodrębnić kilka standardowych etapów pracy przy opakowaniu produktu tj. analiza potrzeb i konkurencji, określenie ceny (kosztorysowanie etykiet), zamknięcie formalności, projektowanie graficzne opakowań, akceptacja i na końcu wydrukowanie gotowego produktu.
Projektowanie opakowań i etykiet - cennik od czego jest uzależniony?
Profesjonalne projekty graficzne opakowań to dziś dla firmy spożywczej materiał podstawowy. Projektowanie opakowań i cennik za tworzenie materiału jest szeroki. Podstawowa cena obejmuje tworzenie etykiet czy opakowania reklamowe, ale można też ustalić przy niskim koszcie wydrukowanie. Rzadko realizujemy projekty graficzne w niskiej cenie, ale za to zapewniamy dobrą jakość prac.

W jakiej formie otrzymam zaprojektowane opakowania produktu?

Podstawowa cena za projektowanie opakowań kartonowych dla produktu zakłada, że przekazujemy je w formie elektronicznej, plik do druku. Taki projekt nowego opakowania można przeglądać na ekranie, stąd też jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Niekiedy po uregulowaniu odpowiedniej ceny za druk, nasze etykiety produktów spożywczych możemy dostarczyć w formie wydrukowanej.
Czy tworząc etykiety produktów spożywczych zajmiecie się moim wizerunkiem?
Możemy zacząć od kreacji wizerunku – projektowanie opakowań i etykiet w rozsądnej cenie to podstawa takich działań. Od lat współpracujemy z wieloma firmami i pomagamy im rozwijać się wykorzystując w tym zakresie możliwości kreacji opakowań. Przez ten okres zbudowaliśmy i wypromowaliśmy wiele produktów spożywczych, przyczyniając się do ich sukcesu na rynku.

Czy zamawiając opakowania reklamowe czy etykiety produktów otrzymuje do niech prawa autorskie?

Tworzenie etykiet na butelki jest pracą autorską. Kupując projekty graficzne opakowań spożywczych klient otrzymuje pełne prawa do jego wykorzystywania na wszelkich polach eksploatacji, ma także możliwość dokonywania zmian w tymże produkcie. Potwierdzenie przekazania odpowiednich praw autorskich do stworzone etykiety reklamowej jest zawarte w stosownej umowie.
Tworzenie etykiet produktu spożywczego i ich cena?
Profesjonalne opakowania produktów to dziś ważny materiał marketingowy. Cennik za tworzenie etykiet produktów spożywczych jest dość szeroki. Podstawowa cena obejmuje projektowanie etykiet na butelki, ale można też ustalić przy niskim koszcie wydrukowanie materiału. Projekty graficzne w niskiej cenie to nie jest nasza specjalność, ale za to zapewniamy bardzo dobrą jakość realizacji opakowania.

Ile koncepcji zakłada projektowanie etykiet pod dany produkt?

Projektowanie etykiet i dobrych opakowań jest zadaniem wieloetapowym i nieszablonowym. Jako profesjonalny projektant opakowań zawsze szukamy wielu rozwiązań dla jednego tematu i wybieramy te najlepsze. Na początek pokazujemy 1-2 projekty graficzne opakowań i o nich rozmawiamy. Tworzenie etykiet spożywczych to zadanie rozłożone w czasie. W naszej pracy stawiamy na jakość.
Czy zaprojektowana etykieta produktu spełni moje oczekiwania?
Tworzenie etykiet na produkty spożywcze pod indywidualne oczekiwania to spore wyzwanie. Jak przekażesz nam swoje uwagi to kreacja opakowań uwzględni je. Wiemy, że tylko oryginalne projektowanie graficzne potrafi intrygować ludzi i zwracać uwagę swoją niepowtarzalnością – i takie właśnie opakowania produktów spożywczych staramy się tworzyć.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42