Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze biurkowe 2019 stojące

Kalendarz biurkowy 2019 stojący typu piramidka z zdjęciami

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz na spirali to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje firmowe. Każda realizacja kalendarza biurkowego jest niepowtarzalna, projektujemy kalendarze reklamowe na indywidualne zamówienie. Nasze biurkowe kalendarze na rok 2019 z zdjęciami są częścią spójnego pakietu reklamowego i powinny być utrzymana w ramach systemu identyfikacji wizualnej obowiązującego w firmie.

Kalendarze biurkowe "stojak"
całoroczna reklama na biurku

Kalendarze biurkowe piramidka to całoroczna wizytówka firmy i produktów, która z uwagi na swoje rozmiary znajdzie miejsce na każdym biurku. Zamieszczona grafika na kalendarzu biurkowym będzie stuprocentową reklamą przez 365 dni w roku. Od Ciebie zależy w jaki stopniu wykorzystasz powierzchnie kalendarza biurkowego. Mając na uwadze przeznaczenie spiralowanego kalendarza biurkowego, możemy maksymalne wykorzystać powierzchnię kalendarza na reklamę firmy i jej produktów. Daje to większe możliwości zaprojektowania ciekawego kalendarza i bardziej oryginalne pomysły. Kalendarze biurkowe na spirali typu "piramidka" posiada wyrywany jednoplanszowy bloczek z trójdzielnym kalendarium.
Kalendarz biurkowy stojący
Kalendarze biurkowe leżące
Firmowe kalendarze biurkowe leżące
Profesjonalne kalendarze biurkowe leżące
Eleganckie kalendarze biurkowe leżące
Kalendarz biurkowy stojący dla firm
Kalendarz biurkowy stojący - projekt
Kalendarz biurkowy stojący dla firm
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza biurkowego?

Możemy zaprojektować kalendarz biurkowy stojącego na rok 2019 i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze biurkowe 2019 stojące
wybrane cechy

  • kalendarze biurkowe 2019 "piramidka" maksymalnie wykorzystują powierzchnię kalendarza na reklamę firmy i produktów
  • nasze kalendarze biurkowespiralowane to skuteczne narzędzie marketingu, kalendarz biurkowy to również reklama firmy lub produktów przez 365 dni w roku, a czasem i dłużej
  • estetyka i solidność wykonania kalendarza biurkowego stojącego z zdjęciami, przy produkcji kalendarza biurkowego kładziemy nacisk na sposób i jakość wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze biurkowe "piramidka" zapewniały wysoki standard
  • niepowtarzalność wizerunku naszych kalendarzy biurkowych 2019, do każdego projektu kalendarza reklamowego podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów

Kalendarz 2019
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Specyfikacja kalendarza

PODKŁAD kalendarze biurkowe
Format: 23 x 15 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
KALENDARIUM kalendarza biurkowego
Format: 10 x 11 cm
Materiał:papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2019?
Przykładowe projekty naszych realizacji kalendarza biurkowego stojącego dla firm...

KALENDARZ biurkowy

Od 20 lat tworzymy kalendarze biurkowe stojące dla firm, zarówno te ze zdjęciem, na spirali jak i organizery typu piramidka. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony na miarę kalendarz biurkowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przed każdą nową prace, tak jest również w przypadku zlecenia kalendarza biurkowego stojącego pojawiają się pytania… Na podstawowe zagadnienia odszukasz odpowiedź poniżej. Jak się okaże, że brakuje właściwego wyjaśnienia to napisz do nas.

Czy projekt kalendarium i stojaka jest wliczony w cenę?

Staramy się, aby nasza oferta na kalendarze biurkowe stojaczki był przejrzysta i czytelna dla klienta. Cenę wydruku kalendarza stojaczka oraz ceny za projekt kalendarza i opracowanie prezentujemy jako osobne pozycje w ofercie.
Jaki rozmiar kalendarza biurkowego jest najlepszy?
Rozmiar w przypadku kalendarza stojaczka zależy od preferencji klienta, jego wizji co chciałby zamieścić na kalendarzu, jakiej wielkości ma być kalendarium. Z punktu widzenia optymalizacji kosztów, najczęściej wybierane są standardowe formaty.
Jakie są opcje układu kalendarium?
Nasze kalendarze biurkowe mamy w kilku układach kalendarium. Proponujemy terminarze roczne, trójdzielne ze zdjęciem, miesięczne a nawet w układzie tygodniowym. Układ kalendarium możemy dopasować do potrzeb klienta.
Czy macie w ofercie biurkowy kalendarz tygodniowy?
Kalendarze biurkowe stojaczki posiadamy w różnych układach kalendarium. Jedna z propozycji jest stojaczek z kalendarium tygodniowym. Firmowe kalendarium połączone jest ze stojakiem na spirali, której kolor możemy dopasować do kalendarza.

Czy kalendarium jest doklejane do kalendarza czy spiralowane?

W naszej ofercie mamy kilka rodzajów kalendarzy biurkowych dla firm i kilka rozwiązań na umieszczenie kalendarium. Może być one spiralowane, doklejane lub po prostu umieszczone na stojaku kalendarza biurkowego.
Chciałbym kalendarz biurkowy z kalendarium nadrukowanym na stojaku?
Ekonomicznym a zarazem dość atrakcyjnym rodzajem kalendarza stojaczka jest kalendarz z kalendarium nadrukowanym na stojaku. Z jeden strony może być firmowe kalendarium, a drugiej grafika reklamowa ze zdjęciem dedykowana firmie.
Jaki jest czas produkcji kalendarza biurkowego?
Zazwyczaj czas produkcji kalendarza biurkowego nie przekracza 6 dni roboczych. Przy skomplikowanych projektach stojaczków z oryginalnym zdjęciem czas ten może być dłuższy, ale o tym klient zostanie poinformowany.
Czy macie w ofercie firmowy kalendarz z piórnikiem?
Ciekawą propozycją terminarza biurkowego jest kalendarz biurkowy z piórnikiem – schowkiem. Grafika reklamowa skoncentrowana na bokach i klapie piórnika, a do tego tygodniowe kalendarium w układzie poziomym.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42