Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkanurekptakptakptakptak
Pozycjonowanie
stron www

Ile inwestujesz?

Za pierwszy, ale bardzo istotny etap pracy nad pozycjonowaniem Twojej strony www nie pobieramy ŻADNYCH OPŁAT. Twoja inwestycja w pozycjonowanie strony www rozpocznie się z chwilą, gdy serwis osiągnie wymaganą wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

Nasza praca związana z pozycjonowaniem stron www to m.in. szereg działań związanych z optymalizacją strony poprzez przemyślaną ingerencję w strukturę kodu strony, zarówno na początku naszej współpracy jak również podczas kolejnych miesięcy pozycjonowania strony www (pozycjonowanie www w Google). Za tą istotną część prac nie pobieramy opłat. Stanowią one nieodłączny element świadczonej przez nas usługi pozycjonowania stron www.

Nie płacisz grosza,
póki nie widzisz efektów

Pozycjonowanie strony www

Jak rozliczamy usługę pozycjonowania?

W celu ustalenia kwoty za miesięczne świadczenie usługi pozycjonowania stron www, na początku każdego tygodnia przeprowadzany jest monitoring strony www w wyszukiwarkach. Następnie obliczana jest średnia arytmetyczna z czterech pomiarów (dla 4 tygodni) pozycji strony dla danego słowa kluczowego w danej wyszukiwarce. Mając średnią miesięczną pozycję strony www możemy określić koszty usługi pozycjonowania. Na koniec miesiąca otrzymujecie raport z naszej pracy nad pozycjonowaniem stron www i dopiero na tej podstawie rozliczamy usługę pozycjonowania.

Zwróć uwagę na uczciwość biznesową takiego rozliczania usługi pozycjonowania stron www. Gdybyśmy brali pod uwagę tylko jedną najwyższą pozycję w miesiącu, płaciłbyś zawsze za pierwszą dziesiątkę, a (jak widzisz w tabelkach powyżej) nie zawsze osiągałbyś pozycję w tym przedziale. Ponadto – jeśli podpiszemy umowę na pozycjonowanie strony www do 10 miejsca, a strona osiągnie średnią miesięczną pozycję 11 – nie płacisz nic.

Przykładowe rozliczenia średniej miesięcznej
pozycji strony www:

1 tydzień – 5 pozycja
2 tydzień – 12 pozycja
3 tydzień – 8 pozycja
4 tydzień – 11 pozycja
________________
średnia miesięczna - 6 pozycja -> płacisz za pozycję od miejsca 1 do 10


1 tydzień – 7 pozycja
2 tydzień – 13 pozycja
3 tydzień – 14 pozycja
4 tydzień – 10 pozycja
__________________
średnia miesięczna - 11 pozycja -> płacisz za pozycję od miejsca 10 do 20 Wykres, pozycjonowanie strony, efekt
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42