Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkanurekptakptakptakptak
Pozycjonowanie
stron www

Korzyści z pozycjonowania stron www

Pozycjonowanie stron www jest jedną ze skuteczniejszych form promocji w sieci, ma ono na celu spowodowanie aby strona internetowa odnajdywana była na czołowych pozycjach w wyszukiwarkach internetowych.

Wybijesz się na
czołówkę w rankingach

 • Pozycjonowanie stron www poprzez zwiększenie liczby odwiedzin strony www służy podniesieniu jej rentowności, wpływa na wzrost rozpowszechnienia strony www, a tym samym - oczywiście i firmy. Pozycjonowanie stron jest to najtańsza forma promocji firmy w internecie, gdyż przy niewielkich nakładach pozwala na wielokrotne zwiększenie popularności serwisu www.
 • Pozycjonowanie stron www daje niezwykłą przewagę konkurencyjną firmie obecnej w sieci. Decydują o tym prawa marketingu sieciowego – im więcej masz odwiedzin na swojej stronie internetowej, tym większe zainteresowanie ofertą firmy, a co za tym idzie – tym większy zysk finansowy.
 • Pozycjonowanie stron www jest subtelną, nienachlaną formą reklamy – to jeden z najdoskonalszych sposobów reklamy w internecie, a jednocześnie bardzo tani sposób pozyskiwania potencjalnych klientów.
 • Zlecając nam pozycjonowanie strony www, możesz mieć też pewność, że realizujemy powierzone nam zadanie w sposób wysoce etyczny i nie zagrażający wyrzuceniem strony z wyszukiwarki.
Ludzik pokazujący efekt pozycjonowania stron, drewniany ludzik, strzałka
Daj się zauważyć w sieci

Wysokie pozycje strony www na listach rankingowych wyszukiwarki zwiększają możliwość obejrzenia pozycjonowanej strony przez większą rzeszę potencjalnych klientów. To wysoka pozycja strony www decyduje o zainteresowaniu nią w internecie i tym samym o jej popularności.

 • Wyżej na liście
 • czerwona strzałka
 • większa oglądalność
 • czerwona strzałka
 • większa popularność
 • =
 • większa skuteczność i więcej klientów

Można powiedzieć, że niepozycjonowana strona
ma małe szanse, że ktoś ją kiedyś przeczyta…

„Podsuń” klientowi to, czego szuka

Pozycjonowana strona www osiąga wysokie miejsca w wyszukiwarkach, a więc zostaje klientowi w pewnym sensie „podsunięta”. Jednak użytkownik – odbiorca reklamy nie odczuwa tego rodzaju irytacji, która towarzyszy często odbiorowi nachalnej reklamy pojawiającej się w internecie np. w postaci wyskakujących znienacka okienek. To miażdżąca przewaga pozycjonowania stron www nad innymi formami reklamy internetowej.

Pozycjonowanie stron www znosi granice reklamy

Sieć internet zakłada, że możesz się reklamować na całym świecie. Pozycjonowanie stron www w Google ułatwi promowanie Twoich usług lub produktów poza granicami Polski. Z wyszukiwarki Google korzysta się w ponad 110 krajach. Możemy pozycjonować Twój serwis www również w zagranicznych wyszukiwarkach, a jedyny warunek to posiadanie strony www opracowanej w języku tego kraju, w którym chcesz ją promować.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42