Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
profesjonalne prezentacje firmowe
tlobramkasluchaczsluchaczsluchacztablicapokazujący
Prezentacje
multimedialne

Technologie multimedialne

Jednym z priorytetów w naszej pracy jest nadążanie za postępem technologicznym. Nowe technologie multimedialne dają coraz to nowe możliwości przekazu -

nowoczesne animacje flash.

Animacja flash

Animacja flash

Technologia flash (animacje flash) to kompletne multimedialne środowisko programistyczne i aktualnie jeden z najpopularniejszych sposobów tworzenia interaktywnych elementów graficznych w prezentacjach multimedialnych.

Multimedialne animacje flash

pozwalają na tworzenie komponentów składających sie z tekstów, dźwięku, grafik oraz filmów, które mogą być wyświetlane w ustalonych momentach prezentacji lub po określonych działaniach użytkownika. Wraz z rozwojem technologii interaktywnych wzrastają możliwości wykorzystania animacji flash w prezentacjach multimedialnych.
Kolorowa klisza filmowa
Kamera video

Wideo

cyfrowy zapis wideo zmienił i niesłychanie usprawnił sposób tworzenia filmów. Przez wiele lat praktyki w realizowaniu prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem filmów wideo nabyliśmy cenne doświadczenia, które pozwalają nam świadomie kształtować materiał filmowy. Montując na potrzeby prezentacji filmy wideo wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki.

Montaż materiału filmowego

Montaż materiału filmowego

nowoczesne oprogramowanie służące do montażu materiału filmowego pozwala na nieograniczone ingerowanie w obraz wideo. Dzięki montażowi cyfrowemu mamy możliwość cięcia materiału filmowego w dowolnym miejscu z bardzo dużą dokładnością. Obróbka komputerowa obrazu pozwala na retusz niedoskonałości, dodawanie do filmu dowolnych efektów graficznych oraz tworzenie kolaży z kilku ujęć w jednym kadrze.

Głośnik

Podkład dźwiękowy

każda prezentacja multimedialna

wymaga oprawy muzycznej. W zależności od przeznaczenia prezentacji (konferencja, szkolenie, prezentacja targowa i inne) stosuje się rożnego typu podkłady dźwiękowe. Można użyć innej muzyki dla różnych części prezentacji multimedialnej – nie wpłynie to na jakość jej odtwarzania, a może uatrakcyjnić odbiór.
Mikrofon

Lektor

zazwyczaj informacje umieszczone w prezentacje multimedialne przekazywane są
nie tylko w warstwie tekstowej, ale także z wykorzystaniem nagranego głosu lektora. Prerzentacje multimedialne zawierające profesjonalnie wygłoszony przez lektora tekst, ułatwiają odbiór treści. Podczas realizacji prezentacji multimedialnej przedstawiamy klientowi próbki głosów, aby mógł wybrać najbardziej odpowiadającego mu lektora. Głos powinien być dobrany odpowiednio do rodzaju prezentacji, jak i do branży, którą prezentacja multimedialna będzie promować.

› prezentacje multimedialne

Prezentacja multimedialna Dobra prezentacja multimedialna Prezentacja firmowa Multimedialna prezentacja Prezentacja flash Projekt prezentacji Prezentacja na targi Nowoczesna prezentacja firmowa Dynamiczna prezentacja Prezentacja multimedialna Projekt prezentacji dla firm Multimedia, prezentacja
zobacz więcej pracnarożnik czerwony
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart