Business Safe

Branża — Informatyka

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Business Safe to największy dostawca usługi archiwizacji danych online w Polsce. Autorski program komputerowy do tego celu zbudowany miał jedno podstawowe zadanie - automatycznie tworzyć kopie zapasową. Prosty i szybki backup przez Internet.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było stworzyć wizerunek marki, zestaw materiałów promocyjnych i rozbudowaną kampanię nowej marki - Business Safe. Najkrótszą charakterystykę programu informatycznego Business Safe można zawrzeć w słowach: prosty, pewny, bezpieczny. Te hasła miała przekazywać na pierwszy rzut oka projektowana przez nas identyfikacja wizualna marki.

Produkt dopiero wchodził na rynek. Strona internetowa jako platforma komunikacji z klientami, zatem była jednym z ważniejszych elementów jego promocji. Witryna internetowa miała za zadanie wykreować dynamiczny, profesjonalny i budzący zaufanie wizerunek naszego klienta. Naszym głównym zadaniem było przygotowanie zintegrowanej identyfikacji wizualnej marki, aby stała się ona rozpoznawalna i pozytywnie kojarzona w obrębie szeroko rozumianej branży informatycznej. Ważnym elementem był także aspekt informacyjny strony www i materiałów firmowych – miały one przejrzyście i zrozumiale informować o nowej usłudze. Dlatego tworząc wizerunek marki postawiliśmy na czystość, funkcjonalność i biznesowy charakter.

REALIZACJA

Pracę nad wizerunkiem nowej marki dla programu Business Safe rozpoczęliśmy od wyłonienia indywidualnej linii logo – znaku i całego logo marki. Na początek przeanalizowaliśmy szczegółowo rynek programów informatycznych i określiliśmy charakter tej branży. Linia graficzna dla firmy, która produkuje nowoczesne technologie musiała być przede wszystkim nowoczesna, przejrzysta, kojarząca się z innowacyjnością. Zastosowaliśmy głęboki odcień ciemnej czerwieni, delikatne szarości i biel. Uzyskaliśmy pożądany efekt czystości projektu.

Wkraczający na rynek nowy program do archiwizacji danych Business Safe, aby zdobyć klientów, musi kojarzyć się z bezpieczeństwem, pewnością i przewidywalnością. Taki wymiar nadaje jej przejrzysty layout, utrzymany w jasnych kolorach. Funkcjonalne rozmieszczenie elementów na stronie www wzmacnia przejrzystość komunikacji.

Stworzyliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych dla Business Safe. Szereg materiałów reklamowych utrzymanych jest w duchu zaprojektowanej przez nas identyfikacji wizualnej. Poprzez nowy wizerunek marka komunikuje główne komunikaty - czytelnie, przejrzyście, biznesowo – dokładnie tak jak miało być. Nasza praca w bezpośredni sposób pomogła nowemu produktowi zaistnieć na rynku i zainteresować nim szerokie grono odbiorców.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe (tj. wizytówki, papier firmowy, koperty)
  • strona www
  • opakowanie
  • materiały reklamowe: katalog firmowy, broszury produktowe, ulotki promocyjne, plakat
  • prezentacja multimedialna na płycie CD
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie graficzne banerów, efektywna reklama z wysokiej jakości grafiką promocyjną

Baner na ścianę reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Skuteczność baneru reklamowego w znacznej mierze zależy jednak od projektu i jakości użytej grafiki. Pozytywnie opracowany billboard może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość marki. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy zaprojektowany billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o detale i w celu skutecznego podania przekazu marki.

strzałka

Projektowanie baneru reklamowego - projekt i kreacja graficzna zgodna z identyfikacją

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z doskonałą równowagą odcieni, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować odcienie pasujące do brandingu marki, co poza tym polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner na ścianę zawiera pogrubiony, rzucający się w oczy tekst, z dobrym formatem i stylem fontów. Poprawnie przemyślane jest też wykorzystanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą między tekstem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali zasady projektowania, ażeby opracować billboard reklamowy, który jest zarówno porządny, jak i rozbrajający. Rezultatem jest artykuł zgodny z wizerunkiem marki, który służy jako skuteczny banner reklamowy.

strzałka

Baner reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na ogólny wygląd

Nie dość, że pomysł graficzny billboardu robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co zapewnia trwałość i długowieczność. Dbałość o detale zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest idealnym przykładem poprawnie zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną reklamą przez cały rok. Efektywna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Opracowując artykuły promocyjne, należy zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy fenomenalnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Efektywnie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny banner reklamowy. W czasie projektowania banner reklamowego podstawowy jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego perfekcyjnym przykładem. Krótko mówiąc, profesjonalnie opracowany baner reklamowy zgodny z grafiką firmy jest ogromnym narzędziem do efektywnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42