Galuna

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Galuna to wkraczająca na polski rynek niemiecka firma, zajmująca się dystrybucją produktów do pielęgnacji ciała. Firma buduje i rozwija świadomość zdrowotną społeczeństwa oraz doradza w kwestiach ochrony i pielęgnacji ciała.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było unowocześnienie logo i wykrystalizowanie zintegrowanego wizerunku dla nowej, wkraczającej na polski rynek, marki. Identyfikacja miała przyczynić się do dynamicznego rozwoju firmy. Główne założenia kampanii to skierowanie oferty do konsumentów tęskniących za zdrowym stylem życia, dbających o siebie. Na tych elementach miało się opierać nowe pozycjonowanie marki.

REALIZACJA

Naszym zadaniem było nie tylko zaprojektowanie identyfikacji wizualnej, ale także stworzenie klarownych kodów wizualnych dla rozwijającej się marki w dynamicznym sektorze prozdrowotnym. Materiały promocyjno-reklamowe i strona www mają za zadanie komunikować kluczowe atuty marki: zdrowie, uroda, świeżość. W projektowaniu linii graficznej wykorzystaliśmy kolorystykę odwołującą się do idei zdrowia i świeżości – jasna zieleń, błękity i kolor granatowy. Zaprojektowaliśmy nowoczesny przekaz graficzny – przecinające się faliście płaszczyzny koloru budują przestrzeń na ciekawą wizualnie prezentacje firmy. W materiałach reklamowych wykorzystaliśmy zdjęcia młodych aktywnych ludzi, oddających się na co dzień „aktywnością” – komunikujące w bezpośredni sposób interesujące nas idee.

Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość nowej marki na polskim rynku. Przyczyniły się do tego zarówno symbolika, kolorystyka, jak i odpowiednio dobrana typografia. Wszystkie te elementy złożyły się na wypozycjonowanie marki w segmencie produktów kosmetycznych.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, koperty, wizytówki, itp.)
  • katalog reklamowy
  • ulotki promocyjne
  • roll-up’y
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie banerów ściennych, skuteczna reklama z najwyższej jakości grafiką

Billboard reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Skuteczność baneru reklamowego w znaczącej mierze zależy jednakże od projektu i jakości użytej grafiki. Dobrze opracowany baner reklamowy może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Przedstawiamy stworzony billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z dbałością o szczegóły i w celu efektywnego przekazania przekazu firmy.

strzałka

Projektowanie billboardu reklamowego - idea i kreacja

Projekt graficzny banera reklamowego jest efektowny wizualnie, z imponującą równowagą barw, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać odcienie pasujące do brandingu firmy, co w dodatku polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner reklamowy zawiera pogrubiony, wyraźny tekst, z właściwym rozmiarem i stylem czcionki. Odpowiednio przemyślane jest także użycie obrazów i grafiki, z odpowiednią równowagą między tekstem a obrazem. Graficy skutecznie wykorzystali reguły projektowania, żeby zaprojektować baner na ścianę reklamowy, który jest zarówno estetyczny, jak i efektowny. Efektem jest produkt właściwy z wizerunkiem firmy, który służy jako efektywny billboard reklamowy.

strzałka

Efektywna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką

Nie dość, że projekt baneru robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co zapewnia solidność i długowieczność. Dbałość o szczegóły zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest świetnym przykładem poprawnie opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest wydajną reklamą przez cały rok. Opracowując artykuły reklamowe, trzeba zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy fenomenalnym przykładem dobrze opracowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny baner na ścianę reklamowy. W trakcie tworzenia billboard reklamowego zasadniczy jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu artykułów reklamowych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Podsumowując, profesjonalnie zaprojektowany billboard zgodny z grafiką marki jest potężnym instrumentem do wydajnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42