Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo Identyfikacja wizualna Giveo
Giveo
Branża — Informatyka

Praca — Identyfikacja wizualna

Opis przypadku

Giveo to prężnie rozwijająca się firma świadcząca szeroki horyzont usług informatycznych, oferująca nowoczesne aplikacje informatyczne.

WYZWANIE

Firma Giveo zgłosiła się do nas, gdyż w związku z dynamicznym rozwojem potrzebowała spójnego wizerunku – rozwojowi firmy powinna towarzyszyć wizualna metamorfoza dotychczasowych materiałów marketingowych.

De facto nasza praca miała polegać na stworzeniu wizerunku od nowa, gdyż dotychczasowe materiał firmy nie niosły w sobie żadnego potencjały na rozwój. Zależało nam na uzyskaniu dużej świeżości linii graficznej.

REALIZACJA

Chcieliśmy stworzyć wyróżniająca się formę wizualną, dlatego zastosowaliśmy mocną odważną kolorystykę. Głęboką czerń połączyliśmy z ostrym turkusem i bielą. Kontrastowe zestawienia kolorów powodują wyrazistość projektów. Pragnęliśmy uzyskać odniesienie do idei nowoczesności, zaawansowanych technologii, postępu i nieograniczonej przestrzeni. W materiałach wykorzystaliśmy zdjęcia i montaże fotograficzne odwołujące się symbolicznie do tych wartości. Projekty są tajemnicze, zamglone, pełne „oddechu”.

Projektując nowe opakowania staraliśmy się sprawić, że będą wyróżniały się na sklepowych półkach prawdziwie jakościowym wizerunkiem, a klient będzie mógł z łatwością rozróżnić poszczególne linie produktów. Kolorystyka, grafika ideowa oraz wyrafinowana, minimalistyczna prostota designu została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek.

Zastosowane przez nas kompleksowe, szeroko zakrojone działania pozytywnie zbudowały wartość marki i umożliwiły jej szybki rozwój w sektorze usług informatycznych.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (tj. wizytówki, papier firmowy, koperty)
  • opakowania reklamowe
  • zestaw materiałów reklamowych: katalog, ulotki promocyjne, plakaty, broszury
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany pracą?Skontaktuj się z nami...
Chcesz rozpocząć z nami projekt?
Napisz do nas
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart