Marco Polo

Branża — Art. spożywcze

Praca — foldery, broszury reklamowe

Projektując katalog reklamowy staraliśmy się znaleźć oryginalną, nowoczesną formę graficzną dla zaprezentowania treści. Celem katalogu było przyciągnąć klientów atrakcyjną szatą graficzną, niebanalnie, a zarazem czytelnie zaprezentować ofertę firmy oraz rozwinąć indywidualny wizerunek. W celu podniesienia prestiżu wydawnictwa zastosowaliśmy w druku liczne metody uszlachetniania. Dzięki temu, iż kontrolujemy wszystkie etapy druku i oprawy, udało się nam uzyskać pożądany efekt - w pełni profesjonalny biznesowy katalog reklamowy.

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder a4 reklamowy to sprawdzona reklama firmy

Promocja marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do możliwych klientów albo współpracowników biznesowych. Toteż w tym celu stworzyliśmy wyjątkowy folder a4 firmowy, jaki opisuje ważne informacje o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki interesującemu pomysłowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie folder promocyjny do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją solidnej firmy.

strzałka

Jak stworzyliśmy projekt graficzny broszury?

Aby mieć pewność, że foldery a4 będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy wyjątkowy pomysł graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz formą biznesu. Należy przyznać, że pasujący do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Jednocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z kontrahentami to niezwykle ważne atuty.

strzałka

Katalogi promocyjne się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, materiały reklamowe muszą być należytej jakości. Totalnie inaczej trzyma się w dłoni folder firmowy, jaki wykonany jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na poprawną kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, które są spójne z wizerunkiem marki i stawiają firmę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest niezwykle ważne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42