Logo firmy Integro Logo firmy Integro Logo firmy Integro Logo firmy Integro Logo firmy Integro Logo firmy Integro Logo firmy Integro Logo firmy Integro Logo firmy Integro Logo firmy Integro Logo firmy Integro Logo firmy Integro
Integro
Branża — Doradztwo, edukacja

Praca — Logo firmy

Opis przypadku

Integro jest prywatną placówką świadczącą usługi z zakresu psychologii transportu i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Oferta firmy jest skupiona wokół szeroko rozumianej psychologii pracy.

www.integro.info.pl
WYZWANIE

Nasz klient jako nowy gracz na rynku chciał wkroczyć z silną i wyróżniającą się identyfikacją wizualną. Wizerunek miał zbudować firmie pozycję i wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów. Naszym zadaniem było uwypuklenie w tworzonych projektach takich wartości jak: stabilność, wiarygodność, kompetencja, wiedza, który miały kojarzyć się z firmą.

REALIZACJA

Chcieliśmy uzyskać efekt powagi i trwałości, a przy tym zależało nam na ożywionym projekcie, tak, aby przyciągał wzrok i był po prostu atrakcyjny wizualnie. W wizerunku i w logo firmy zastosowaliśmy głęboki brąz w połączeniu z wpadającym w czerwień odcieniami kolory pomarańczowego. Poważny, elegancki brąz służy jako baza dla prezentacji treści, podczas gdy pomarańcz ożywia projekty. Natomiast forma graficzna przekazu i cała kompozycja opiera się na wywiedzionych z logo, przecinających się falistych płaszczyznach. Silna ekspozycja logo buduje jednorodną i mocną prezentację marki.

Zastosowane przez naszą agencję działania reklamowe skutecznie przyczyniły się do zbudowania wartości marki. Zarówno kolorystyka, jak i typografia oraz linia graficzna wypozycjonowały firmę Integro w danym sektorze.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (tj. wizytówki, koperty, papier firmowy, itp.)
  • strona www
REFERENCJE
list polecający

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany pracą?Skontaktuj się z nami...
Chcesz rozpocząć z nami projekt?
Napisz do nas
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart