Multimer

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Firma Multimer rozpoczęła działalność jako dystrybutor tworzyw sztucznych. Prężne działania i dynamiczny rozwój szybko zaowocowały rozszerzeniem działalności na produkcję folii PCV.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było stworzenie od podstaw wizerunku firmy Multimer i wypozycjonowanie marki w segmencie opakowań przemysłowych. W ramach pracy mieliśmy zaprojektować logo, kolorystykę firmową, materiały firmowe i reklamowe, stronę internetową, reklamy zewnętrzne… Celem, jaki sobie postawiliśmy, było zaprojektowanie nowoczesnego, odpowiadającego rozwojowi firmy, kompleksowego wizerunku. Jak zawsze w tego typu pracy, staraliśmy się nadać marce charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, postanowiliśmy stworzyć prosty, monochromatyczny logotyp z wyrazistym elementem wprowadzającym kontrast kolorystyczny. Na takim kontrastowym zestawieniu barw oparliśmy linię graficzną także w materiałach reklamowych. Ciemną głęboką szarość połączyliśmy z delikatną jasną szarością i mocną czerwienią. W materiałach identyfikacyjnych postawiliśmy na powagę i powściągliwość – szarość wyraźnie dominuje, a czerwień jest tylko małym dodatkiem. W stronie WWW rozwinęliśmy linię graficzną i wprowadziliśmy duże mocne, geometryczne płaszczyzny czerwieni. Osiągnęliśmy ciekawy wizualnie efekt komunikujący takie cechy jak technika, siła, pewność. Zaproponowana linia plastyczna/wizualna dla marki Multimer przyczyniła się do jeszcze szybszego rozwoju firmy w swoim sektorze.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (tj. wizytówki firmowe, papier firmowy, itp.)
  • strona www
  • teczka ofertowa
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42