Growmen

Branża — Doradztwo, edukacja

Praca — prezentacje firmowe

KLIENT

Growmen to firma z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu przedsiębiorstwami i start-upach. Zajmuje się doradztwem, szkoleniami trenerów oraz prowadzi różnorodne formy doskonalenia kompetencji kadry menadżerskiej.

WYZWANIE

Po latach działania pod inną marką firma postanowiła zmienić nazwę na Growmen i zaprezentować nowy wizerunek, podnoszący jej prestiż i pozycję na rynku. Rozwojowi firmy miała towarzyszyć wizualna metamorfoza dotychczasowych materiałów marketingowych tj. katalogi, teczka, strona www itp. Naszym zadaniem było stworzyć nowoczesny, odpowiadający rozwojowi firmy, kompleksowy wizerunek, nadać marce charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną. Ponadto identyfikacja miała w przejrzysty sposób komunikować właściwości i wartości firmy – rozwój, kompetencja, profesjonalizm…

REALIZACJA

Najważniejszą ideę Growmen staraliśmy się zawrzeć już w kształcie logo. Stworzyliśmy indywidualne liternictwo. Połączyliśmy we wspólnym kształcie litery R, O i W, tak, by jedna wypływała niejako z drugiej, tworząc razem unikalny kształt. Symbolizuje on misję, jaką jest wspólne działanie w celu ciągłego wzrostu kompetencji i rozwoju firm. Zastosowaliśmy oszczędną kolorystykę – szarość skontrastowana z ciepłym żółtym. Motywem przewodnim projektu stały się silnie eksponowane kolorowe zdjęcia przedstawiające grupy uśmiechniętych ludzi, przywodzące skojarzenia z sukcesem, wzajemną pomocą, zbiorowym rozwojem.

Nowa identyfikacja została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (tj. wizytówki firmowe, papier firmowy, koperty, itp.)
  • strona www
  • prezentacja firmy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42