Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkanurekptakptakptakptak
Pozycjonowanie
stron www

Co to jest pozycjonowanie stron www?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego szukając produktu w sieci klient wybiera tylko nielicznych? Dlaczego jedne strony www mają tysiące odwiedzających i generują wysokie dochody, a inne nie? Odpowiedź jest prosta - klient nie lubi zbyt długo szukać.

Dlatego budując serwis www pomyśl od razu o tym, aby klient trafił szybko na Twoją stronę www. Wypozycjonuj z nami stronę internetową i ... ... zajmij wysoką pozycję!

Jak wiesz, internet jest źródłem ogromnej ilości informacji, stąd coraz trudniej jest wyeksponować własną stronę internetową w dostępnych wyszukiwarkach. Rejestracja strony www w wyszukiwarkach nie zapewnia miejsca na czołowych miejscach wyników wyszukiwania. Nawet najlepsza i najpiękniej zaprojektowana strona internetowa bez odpowiedniej promocji nie przyniesie oczekiwanych zysków. Strona www ma za zadanie generować firmie dochody, promować ją, zwiększać zasięg jej działania, a to można osiągnąć tylko poprzez jej wysoką oglądalność. Użytkownicy internetu zwykle przeglądają tylko jedną - dwie strony internetowe z wynikami, dlatego tak ważne jest aby link do strony www znajdował się na jak najwyższym miejscu w wyszukiwarce.

Niech Twoja strona www
będzie widoczna!

Wynik pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron www jest formą promocji, mającą zachęcić do zapoznania się z ofertą tych, którzy jeszcze jej nie znają. Nie szukają oni w przeglądarkach nazwy przedsiębiorstwa, lecz określonych produktów (usług). Chodzi o to, by wpisując w okienku wyszukiwarki nazwę oferowanego przez Ciebie produktu, trafili właśnie na Twoją stronę www. Dzięki takiej formie promocji potencjalni klienci trafią szybko na Twój serwis www, a nie na strony internetowe konkurencji. Osiągając bardzo wysoką pozycję strony www w wynikach wyszukiwania, przyciągniesz przeciętnie od kilkuset do kilkunastu tysięcy odwiedzających miesięcznie, a to w prosty sposób przekłada się na zysk.

Wyniki pozycjonowania stron www pracują
i zarabiają całą dobę

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom potrafimy sprawić, że szerokie grono internautów dowie się o istnieniu strony www i zapragnie zostać klientami pozycjonowanej strony Pozycjonowanie stron www prowadzi do wzrostu popularności strony internetowej. To bardzo skuteczna, najtańsza, a jednocześnie nienatrętna forma reklamy. Obecnie ponad 90% internautów szuka informacji o interesujących ich produktach czy usługach w internecie. Nie reklamując się więc w najpopularniejszych wyszukiwarkach, skazujesz swoją firmę na to, iż nikt do niej w ten sposób nie dotrze.

Dzięki naszym usługom wiele firm doceniło
opłacalność pozycjonowania strony www.
Ale tylko Ty możesz ocenić jego skuteczność w Twoim biznesie.

Jak skutecznie pozycjonować strony www?

Pierwszym krokiem pozycjonowania stron www jest odpowiednie przygotowanie strony internetowej. Nasi specjaliści zoptymalizują ją pod kątem wybranych słów kluczowych i wymagań wyszukiwarek, usuwając zarazem przeszkody utrudniające odnalezienie strony www w internecie.

Zabiegi związane z optymalizacją strony www wykonujemy zarówno na początku naszej pracy nad pozycjonowaniem jak również podczas kolejnych miesięcy pozycjonowania strony www. Za tę istotną część prac nie pobieramy opłat. Stanowią one nieodłączny element świadczonej przez nas usługi pozycjonowania. Pozycjonowanie stron www nie jest jednorazową czynnością, ale szeregiem działań przeprowadzanych przez cały czas istnienia strony www. Niezwykle ważne w pozycjonowaniu stron www jest ciągłe monitorowanie i błyskawiczne reagowanie na zaistniałą sytuację. Korzystając z naszego doświadczenia i ciągle aktualizując wiedzę, opieramy się o sprawdzone rozwiązania i na bieżąco śledzimy algorytmy mechanizmów wyszukiwawczych. Pozycjonujemy strony www z zachowaniem standardów stosowanych na całym świecie. W ten sposób doprowadzamy do osiągania stałych wysokich notowań strony www w wyszukiwarkach. Ponadto każdy klient otrzymuje od nas comiesięczny raport z usługi pozycjonowania, w którym może prześledzić efekty pozycjonowania strony www w odniesieniu do każdego słowa (frazy). Ponieważ obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką jest Google, skuteczność pozycjonowania strony wyznacza wysoka pozycja strony internetowej w www.google.plWykres wyszukiwarek dla pozycjonowanie stron
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42