Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwPozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www to szereg działań, które mają na celu umieszczenie danej strony www na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek za pomocą określonych słów kluczowych, związanych z tematyką strony www. Efektem skutecznego pozycjonowania stron www jest zwiększona liczba odwiedzin strony przez docelową grupę internautów.

Trudno w dzisiejszych czasach nie docenić zalet usługi pozycjonowania stron www. Dziś nie wystarczy poprawnie przygotowana strona www. W zalewie innych stron może pozostać nie zauważona. Trzeba sprawić, by użytkownik internetu skierował na nią wzrok, a następnie go zatrzymał. Jedną z dróg do osiągnięcia tego celu jest skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie stron www.

Pozycjonowanie stron www jest bardzo skuteczną i tanią formą reklamy strony www w internecie. Ponad 90% internautów korzysta przy wyszukiwaniu informacji z wyszukiwarek internetowych. Badania wykazują, że 75% badanych internautów uznaje stronę www znajdującą się na czele wyników wyszukiwania za bardziej wartościową i godną zaufania od innych. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że pozycjonowana strona www dociera do dokładnie sprecyzowanej grupy docelowej. Jeżeli ktoś wpisuje w wyszukiwarce internetowej hasło „kwiaciarnia”– istnieje duże prawdopodobieństwo, że zamierza kupić kwiaty. Jeśli strona www Twojej kwiaciarni znajduje się wysoko w wynikach – szanse, że klient dokona zakupu właśnie u Ciebie są ogromne.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że rynek pozycjonowania stron www w Polsce dopiero się rozwija. Wciąż możliwe jest zdobycie wysokich pozycji w relatywnie krótkim czasie. Klienci, którzy pierwsi to wykorzystają, mają większe szanse na sukces, gdyż łatwiej jest utrzymywać wysoką pozycję niż ją zdobywać.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart