Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychChciałbym, żeby animowane elementy z prezentacji znalazły się na naszej stronie www. Czy uda się to zrobić?

Tak – do animacji używamy technologii flash, która służy zarówno do prezentacji multimedialnych, jak i do wykorzystania na stronie www. Dzięki nowoczesnym metodom kompresji animacja może być odtwarzana przez przeglądarkę internetową bez widocznych strat jakości obrazu.

Flash jest nowoczesną technologią tworzenia dźwiękowych, często interaktywnych animacji wektorowych. Z powodu niewielkich rozmiarów animacje flash są często używane na stronach www. Flash jest obecnie jednym z najważniejszych i najpopularniejszych rozszerzeń przeglądarek. Dynamiczne animacje flash znakomicie sprawdzają się także przy tworzeniu różnego rodzaju prezentacji multimedialnych oraz poszczególnych elementów prezentacji, np. paneli nawigacyjnych, przycisków i innych. Możliwości wykorzystania animacji flash w prezentacjach multimedialnych wzrastają wraz z rozwojem technologii interaktywnych. Technologia flash pozwala uzyskać złożoną animację i multimedialność przy zachowaniu małych objętości plików, czego nie da się uzyskać stosując standardowe metody.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart