Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwChciałbym, aby moja strona www wyświetlała się jako trzecia. Możecie mi to zagwarantować?

Nie da się precyzyjnie określić z góry pozycji strony www w wyszukiwarce. Internet to niezwykle zmienna przestrzeń, w której bezustannie trwa ożywiony ruch, powstają coraz to nowe strony. To prawie jak żywy organizm. Stosując różne metody pozycjonowania stron www staramy się, by strona internetowa znalazła się możliwie jak najwyżej. I nie jest to czynność, którą można wykonać raz. Nad pozycjonowaniem strony www trzeba pracować cały czas. Regularne i systematyczne sprawdzanie pozycji strony www, dbanie o jej wysokie noty, to jedyna droga do sukcesu pozycjonowania strony internetowej.

Możemy za to zagwarantować to, iż strona będzie się znajdowała w określonym w umowie zakresie pozycji np. 1-10. Jeżeli strona jest poza tym zakresem to nie pobieramy opłaty.

Warto dodać, iż koszt pozycjonowania w wyszukiwarkach jest określany indywidualnie i zależy od wybranych słów kluczowych i wyszukiwarek, w których strona internetowa ma być wypromowana. Nie pobieramy opłat za coś, co nie zostało wykonane. Opłata naliczana jest po uzyskaniu odpowiedniej pozycji strony www wg ustalonych słów kluczowych w wyszukiwarkach.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42