Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwCzy pozycjonujecie strony internetowe w zagranicznych wyszukiwarkach?

Tak. Bariery geograficzne nie znają w przypadku pozycjonowania granic. Możesz dotrzeć ze swoją reklamą do klienta mieszkającego gdziekolwiek na świecie – warunkiem jest tylko dostęp do internetu. A że rynek internetowy w Polsce i za granicą stale (i coraz szybciej) rośnie, rośnie też Twoja szansa na dotarcie do potencjalnego klienta dzięki właściwie wypozycjonowanej stronie www.

Oprócz pozycjonowania wyrażeń polskich realizujemy pozycjonowanie wyrażeń obcojęzycznych. Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu stron www w obcojęzycznych wyszukiwarkach. Wymaga to dodatkowej pracy optymalizacyjnej nad stroną, ale jak najbardziej się jej podejmujemy. Jedyny warunek to posiadanie strony internetowej opracowanej w języku tego kraju, w którym chcesz ją promować. Możemy zaoferować pomoc w tłumaczeniach – współpracujemy z profesjonalnym biurem tłumaczeń oraz tłumaczami przysięgłymi.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart