Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwCo robicie w ramach usługi pozycjonowania stron www?

Na początku przeprowadzamy analizę strony www – szczegółowo analizujemy budowę strony, sposoby nawigacji po niej. Interesuje nas aspekt technologiczny, tzn. z jakich technologii korzystali projektanci przy tworzeniu strony www. Następnie analizujemy strony www konkurencji – przyglądamy się serwisom konkurencyjnym, nie tylko tym z pierwszych stron, ale także tym mniej popularnym.

Pomagamy w wyborze słów kluczowych – sprawdzamy pozycję strony www w wyszukiwarkach na poszczególne słowa kluczowe i pomagamy w doborze frazy i słów kluczowych, które są poszukiwane przez internautów w zakresie danej tematyki.

Ponieważ pozycjonowanie stron www jest procesem ciągłym, systematycznie:
- śledzimy strony konkurencyjne
- dodajemy stronę www do poszczególnych wyszukiwarek
- przeprowadzamy optymalizację kodu HTML strony www
- cyklicznie sprawdzamy pozycję, jaką zajmuje strona www pod poszczególnymi słowami kluczowymi i przedstawiamy wyniki klientowi.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart