Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychCzy przygotujecie multimedialny materiał edukacyjny?

Tak. Szkolenia interaktywne to coraz bardziej popularna forma szkoleń. Prezentacjami multimedialnymi posługują się z powodzeniem np. szkoły nauki jazdy, szkoły językowe i wiele innych. Tworzymy prezentacje multimedialne, które mogą być odtwarzane samodzielnie, a także na użytek prowadzącego wykład – jako ilustracja i dopełnienie jego słów.

Prezentacje multimedialne są znakomitym medium do przekazywania wiedzy zwłaszcza dzieciom tak, aby nie wywołać u nich natychmiast ziewania. Zagadnienia z różnych dziedzin nauki mogą być przedstawiane dzięki możliwościom, jakie daje prezentacja multimedialna, w niebanalny sposób. Można do tego zastosować różnego rodzaju techniki multimedialne.

Wszystkim instytucjom i organizacjom edukacyjnym oferujemy pomoc w wykonaniu animowanych doświadczeń z dowolnej dziedziny: fizyki, matematyki, geografii, astronomii, informatyki i innych. Jesteśmy gotowi wykonać dla Państwa atrakcyjne prezentacje przeznaczone do wykorzystania na lekcjach lub do umieszczenia na stronach internetowych.

Mamy doświadczenie metodologiczne, współpracujemy ze znakomitymi plastykami i muzykami.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart