Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwCzy po osiągnięciu wysokiej pozycji można liczyć, że tak już zostanie?

Nie. Jeśli dziś strona www osiąga pozycję 7, to jutro może być nawet 17-ta. Pozycjonowanie strony www to regularna i systematyczna praca oraz szereg działań powtarzanych w sposób ciągły przez cały czas istnienia strony www. Aby strona utrzymywała się ciągle na wysokiej pozycji należy sprawdzać jej pozycję i aktualizować kod przynajmniej raz w tygodniu. Dopiero na przestrzeni czasu pozycjonowanie strony internetowej daje pożądany efekt.

Utrzymanie stabilnych wysokich pozycji wiąże się z koniecznością dalszego wykonywania działań związanych z pozycjonowaniem. Powierzając nam pozycjonowanie swojej strony www otrzymujesz gwarancję skuteczności na cały okres trwania umowy. Poza tym w przypadku, gdy nie uda nam się umieścić strony internetowej na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat. Płacisz tylko za widoczne efekty pozycjonowania strony www. Dlatego nie ryzykujesz utraty nawet złotówki.

Jednak w momencie wygaśnięcia umowy na pozycjonowanie praca na rzecz danej strony nie będzie dłużej wykonywana. To oznacza, iż, aby dana strona utrzymała stabilnie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania i nie spadła z zajmowanych miejsc powinna zostać przedłużona współpraca w tym zakresie (przedłużenie umowy).

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart