Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychCzy wykonacie prezentację multimedialną w kilku wersjach językowych?

Oczywiście. Możemy zrealizować prezentację multimedialną dla firmy w kilku językach. Można każdą wersję językową nagrać na oddzielną płytę CD i opatrzyć inną okładką. Można także nagrać wszystkie wersje językowe na jednej płycie CD tak, by dostęp do danej wersji wykonywany był poprzez menu.

W zakresie tłumaczenia tekstu proponujemy pomoc – współpracujemy z profesjonalnymi biurami tłumaczeń i tłumaczami przysięgłymi. Prowadzimy także współpracę w obcojęzycznymi lektorami, więc nie trzeba się martwić o jakość przekazu. Projektując prezentację multimedialną, która ma docelowo funkcjonować w kilku wersjach językowych, musimy otrzymać dość wcześnie kompletny tekst, aby tłumacze zdążyli wykonać tłumaczenie. Na tym etapie niezwykle ważne jest, aby ograniczyć do minimum poprawki w tekście.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart