Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwCzy trudno jest znaleźć się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania?

Zazwyczaj jest to trudne. Ale nic dziwnego – każdy chciałby osiągnąć tak wysoką pozycję. Według najnowszych badań 70% internautów nie zagląda dalej niż na pierwszą stronę. Co więcej firmy z czołówki wyników są dużo lepiej postrzegane przez klientów.

Stopień trudności jest uzależniony od wielu czynników np. ilości i jakości stron konkurencyjnych, wieku domeny, budowy strony internetowej. Dla osiągnięcia stałych wysokich pozycji niezbędna jest specjalistyczna wiedza z zakresu budowy stron internetowych i funkcjonowania wyszukiwarek.

Sukces pozycjonowania zależy w dużej mierze od konkurencyjności słów kluczowych i budowy strony internetowej. W przypadku łatwych słów kluczowych gwarantowane pozycje osiągamy już po kilku tygodniach. Wypozycjonowanie pod bardzo trudnymi frazami może trwać nawet kilka miesięcy. Proszę pamiętać, że do czasu osiągnięcia gwarantowanych pozycji nie ponosisz żadnych kosztów za pozycjonowanie twojej strony www. Płacisz tylko za widoczne efekty pozycjonowania strony www. Dlatego nie ryzykujesz utraty nawet złotówki.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart