Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychCzy dopasujecie ścieżkę dźwiękową do prezentacji?

Tak. Korzystamy w nowoczesnych programów do obróbki cyfrowej dźwięku i do montażu filmów. Możemy wykorzystać i zmontować ścieżkę dźwiękową dostarczoną nam przez klienta, jak również zaproponować motywy muzyczne z naszego archiwum. W zależności od przeznaczenia prezentacji (konferencja, szkolenie, prezentacja targowa i inne) stosuje się różnego typu podkłady dźwiękowe. Podkład dźwiękowy do prezentacji to nie tylko muzyka, ale także tekst czytany, dźwięki przypisane poszczególnym akcjom (np. odnośnikom w menu). Dobieramy wszystkie te elementy i montujemy je w całość w obrazem (animacjami, zdjęciami, filmami wideo), tworząc nowoczesne, sprawnie odtwarzające się, niebanalne graficznie prezentacje multimedialne.

Nierzadko rozwinięciem systemu identyfikacji wizualnej jest określenie korporacyjnych dźwięków - muzyki (wykorzystywanej np. w prezentacjach multimedialnych czy centralkach telefonicznych) a nawet tzw. "dżingli" (krótkich pojedynczych dźwięków towarzyszących różnym zdarzeniom).

Identyfikacja wizualna firmy ma na celu nie tylko odróżnienie jej oferty od konkurencji. Ma za zadanie również wywołanie u potencjalnych klientów pewnych pozytywnych skojarzeń skłaniających do nabywania produktów lub usług. Skojarzenia wywoływane przez ścieżkę dźwiękową prezentacji multimedialnej powinny być jednoznaczne z wartościami firmy wynikającymi z jej misji i wizji - sugerującymi np. nowoczesność lub związek z tradycją, szybkość działania lub stabilność itp.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart