Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychW jaki sposób jest zapakowana prezentacja? Czy projektujecie opakowanie?

Do każdej prezentacji projektujemy utrzymane w spójnej, jednorodnej linii graficznej opakowanie. W projekt opakowania wkładamy tyle samo zaangażowania, ile w realizację samej prezentacji. Jest ono jej częścią, okładką, musi więc stanowić esencję tego, co znajduje się na dysku CD. Nadzorujemy proces druku projektowanych przez nas opakowań, tak, by końcowy produkt prezentował się profesjonalnie już na pierwszy rzut oka (gdy wręczasz płytę CD z prezentacją klientowi).

Oferujemy także wykonanie profesjonalnych nadruków na płytach CD/DVD wraz z duplikacją danych. Stosowane przez nas najwyższej jakości urządzenia pozwalają na stworzenie produktu dostosowanego do Twoich wymogów oraz oczekiwań.

Stosujemy różne metody nadruku na CD, w zależności od nakładu płyt. Technika atramentowa pozwala wykonać nadruk, który, przy zastosowaniu najwyższej jakości drukarek, odznacza się dużą trwałością. Dodatkowo każda płyta zastaje pokryta błyszczącym lakierem ochronnym. Metoda nadruku szczególnie polecana przy niskich nakładach od 1-100 sztuk. Inna technika nadruku to sitodruk. Nadruk wykonywany jest techniką wysokorozdzielczego i wielokolorowego sitodruku. Polecany w przypadku nakładów przekraczających 500 sztuk. Ostatnim rodzajem nadruku jest technika offsetowa. Nadruk offsetowy to wysoce zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalające na nadruk z fotograficzną jakością dającą możliwość odwzorowania najdrobniejszych szczegółów. Cechuje się bardzo dużą trwałością. Szczególnie polecany w przypadku większych nakładów.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart