Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron www



Co jest lepsze – reklama płatna w wyszukiwarce czy pozycjonowanie strony www?

Dzięki kampanii reklamowej strona www zostanie zauważona przez użytkownika, jednak pojawi się obok naturalnych wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie umieszcza stronę na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania. Do takich stron internetowych klienci mają większe zaufanie.

Jednak na wyniki pozycjonowania strony www musimy czekać od kilkunastu dni do nawet kilku miesięcy, podczas gdy link reklamowy działa już po kilku godzinach od jego utworzenia.

Dlatego pozycjonowanie strony www opłaca się najbardziej, gdy witryna ma być na wysokich miejscach przez dłuższy czas. Natomiast reklama płatna sprawdza się najlepiej w przypadku reklamy, która ma zaistnieć w internecie szybko, ale tylko na pewien okres, np. kilku tygodni.

Inaczej też liczone są koszty obu usług. Koszty pozycjonowania strony www zależne są od osiągnięcia przez witrynę określonej pozycji w wyszukiwarkach, nie od ilości osób odwiedzających stronę www. Na wysokość kosztów reklamy wpływa ilość wejść na stronę dzięki kliknięciom na link. W obu rodzajach promocji koszty zależą od konkurencyjności słów kluczowych.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart