Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychCzy mojej firmie potrzebna będzie prezentacja multimedialna, jeśli mamy już stronę www?

Przewagą prezentacji nad stroną internetową jest przede wszystkim pojemność. Można zamieścić w niej dużą ilość danych nie nadających się do przekazu internetowego, takich jak materiały wideo, nagrania głosu lektora, dobrej jakości muzykę. Poza tym prezentację multimedialną możemy odtwarzać z komputera nie podłączonego do internetu.

Warto zauważyć, że prezentacja multimedialna charakteryzuje się wieloma walorami, których nie zapewni Ci strona internetowa. W zależności od potrzeby prezentacja multimedialna zareklamuje Twoją firmę na targach, albo podczas szkolenia (multimedialny instruktaż szkoleniowy) dla pracowników Twojej firmy. To także doskonałe narzędzie wspomagające handlowców. Dobra prezentacja sprawdza się w wielu okolicznościach.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart