Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwCzy pozycjonowanie stron www jest legalne?

Jak najbardziej, o ile do pozycjonowania strony www używa się legalnych metod. My nie stosujemy żadnych niedozwolonych przez wyszukiwarki technik pozycjonowania stron. Korzystając z naszych usług nie musisz się obawiać, że strona www zostanie karnie zablokowana za złamanie zasad obowiązujących w wyszukiwarkach.

Stosowanie działań, które odstępują od określonych przez wyszukiwarki reguł może doprowadzić do spadku danej strony www w wynikach wyszukiwania. W najgorszym przypadku stosowanie niedozwolonych technik pozycjonowania może doprowadzić do zablokowania wszystkich stron internetowych Twojej firmy przez wyszukiwarkę tak, że nie będą się w ogóle pojawiać w wynikach wyszukiwania. Jest to najwyższy wymiar kary jaki wyszukiwarki wymierzają firmom za próby manipulacji na wynikach wyszukiwania.

Wybierając firmę do przeprowadzenia pozycjonowania Twojej strony www powinieneś być niezwykle ostrożny, aby nie doprowadzić do sytuacji, w której firma wykonująca pozycjonowanie stron www poprzez brak kompetencji, wiedzy, nieświadomie lub świadomie (pracując na rzecz konkurencji) działa na niekorzyść dla Twojego biznesu. Błędy popełnione w początkowych fazach pozycjonowania stron internetowych mogą być później niemożliwe do naprawienia.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart