Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychSzukamy efektownego rozwiązania na targi branżowe, aby zaprezentować na nich naszą firmę. Jaką formę promocji wybrać?

Doskonałym medium będzie multimedialna prezentacja targowa. Atrakcyjna graficznie prezentacja multimedialna produktu, usługi lub firmy będzie efektywnym narzędziem reklamy. Prezentacja targowa jest pomocna w promocji firmy zarówno na imprezach wystawienniczych, jak i w codziennych kontaktach handlowych. Działa ona jak spot reklamowy. Podczas targów uwagę klienta rozpraszają tysiące bodźców i trzeba przyciągnąć jego uwagę. Prezentacja multimedialna uwzględnia te warunki. Prezentuje w sposób ciekawy i intrygujący całościową ofertę firmy wykorzystując dynamiczną animację i dźwięk. Multimedialna prezentacja na płycie CD to świetne narzędzie do promocji firmy nie tylko na targach, ale również na szkoleniach czy w marketingu bezpośrednim.

Wszystkie składowe prezentacji multimedialnej - obrazy, teksty i inne elementy graficzne przedstawiane są w sposób „liniowy”. Prezentacja przebiega w sposób ciągły, tzn. jeden obraz przechodzi płynnie w drugi. Całość po przejściu jednej całej sekwencji powraca do początku i tak w sposób „zapętlony” odtwarzana jest „na okrągło”. Użytkownik ma możliwość wyłączenia prezentacji w każdym momencie.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart