Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwIle mnie będzie kosztować pozycjonowanie strony www?

Za analizę branży, konkurencji oraz słów kluczowych nie płacisz nic. Twoja inwestycja w serwis www rozpoczyna się z chwilą, gdy strona www osiągnie wymaganą wysoką pozycję w wyszukiwarkach. Szczegółowe koszty za pozycjonowanie strony www są zawsze indywidualne, gdyż zależą od takich czynników jak słowa kluczowe, branża, konkurencja.

Pozycjonowania strony www nie wykonuje się raz, lecz trzeba dbać o pozycję strony www w wyszukiwarce przez cały czas jej istnienia w internecie. Ty płacisz zawsze tylko za efekty pozycjonowania Twojej strony www. Rozliczamy się co miesiąc. W celu ustalenia kwoty za miesięczne świadczenie usługi pozycjonowania stron www, na początku każdego tygodnia przeprowadzamy jest monitoring strony www w wyszukiwarkach. Następnie obliczamy średnią arytmetyczną z czterech pomiarów (dla 4 tygodni) pozycji strony dla danego słowa kluczowego w danej wyszukiwarce. Mając średnią miesięczną pozycję strony www możemy określić koszty usługi. Na koniec miesiąca otrzymujesz raport z naszej pracy nad pozycjonowaniem strony www i dopiero na tej podstawie rozliczamy usługę pozycjonowania. Jeśli podpisaliśmy umowę na wypozycjonowanie strony www do 10 miejsca, a strona osiągnie średnią miesięczną pozycję 11 – nie płacisz nic.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42