Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwSłowa kluczowe

To wyrazy, które wpisuje użytkownik w oknie wyszukiwania. Właściwe ich dobranie dla konkretnej strony powoduje, iż to ona będzie się pojawiać jako wynik wyszukiwania. Na przykład dla strony www producenta mebli słowa kluczowe to nie tylko słowo „meble”, ale także takie wyrażenia jak: „krzesło biurkowe”, „stół dębowy”, „producent mebli” itp. Czyli dla nas słowem kluczowym nie jest pojedynczy wyraz lecz cały zwrot, dla którego będziemy pozycjonować w wyszukiwarkach daną stronę www.Przystępując do doboru słów kluczowych należy zwrócić uwagę na następujące zagadnienia:
  • • czy nasza firma działa globalnie czy lokalnie?
  • • frazy dokładniejsze, np. dwuwyrazowe mają wyższą skuteczność niż te pojedyncze.
  • • gdy konkurencja na popularne frazy jest zbyt duża, a budżet reklamowy ograniczony, można skoncentrować się na frazach niszowych, tanich i skutecznych. Nie generują one być może zbyt dużej liczby wizyt, ale ich skuteczność bywa bardzo wysoka - nasi specjaliści pomogą Wam znaleźć takie frazy.
powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart