Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychZbliża się 10-lecie firmy i zastanawiam się, jaką formę wybrać do stworzenia pamiątki z tej okazji.

Atrakcyjną i poręczną pamiątką, którą każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu będzie multimedialna prezentacja okolicznościowa. Zaprojektowana w zgodzie z systemem identyfikacji wizualnej firmy - wzmocni jej tożsamość i przyczyni się do budowania trwałego wizerunku firmy wśród klientów i pracowników. Można na niej zamieścić pokazy zdjęć przedstawiających wydarzenia z historii firmy, teksty o firmie, wykaz nagród i odznaczeń, jakie firma zdobywała przez lata swego rozwoju itp., a wszystko oprawić miłą dla ucha ścieżką dźwiękową. Koszt wykonania prezentacji multimedialnej jest niewielki w porównaniu z wartością pamiątki, którą każdy z gości będzie mógł obejrzeć w domu z rodziną.

Możemy przygotować ze zdjęć atrakcyjną prezentację z automatycznie przewijanymi klatkami ujęć, efektownymi przejściami jednego zdjęcia w drugie, wybranym dźwiękowym podkładem i planszowymi napisami. Zdjęciowy slideshow (pokaz zdjęć) można nagrać na płytę CD lub DVD i odtwarzać jak każdy inny film na sprzęcie przystosowanym do odczytu tego typu nośników. Niektóre programy do nagrywania takich prezentacji, potrafią zresztą zapisać finalny projekt także w wielu innych formatach, przystosowanych do odbioru za pośrednictwem internetowych łączy bądź przenośnych cyfrowych odtwarzaczy.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart