Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychSprzedajemy program komputerowy do backupu danych, potrzebujemy instruktażu pokazowego do jego obsługi. Czy możecie nam coś zaproponować?

Obecnie coraz częściej stosowaną formą pokazu instruktażowego jest szkolenie interaktywne wydawane jako prezentacja multimedialna na płycie CD. Umiejętnie przygotowana prezentacja multimedialna będzie w tym przypadku najwygodniejszym środkiem ukazania zalet nowego programu i wyjaśnienia zasad jego działania. Mogą znaleźć się na niej animowane filmy instruktażowe, opisy czytane przez lektora, pokazy zdjęć i inne elementy (w zależności od potrzeb). Prezentacja instruktażowa dostarczana razem z programem będzie najlepszym sposobem, by program poznało wiele zainteresowanych osób.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji różnorodnych prezentacji multimedialnych. Dlatego potrafimy przewidywać zapotrzebowania naszych klientów oraz wymogi rynku. Tworzone przez nas dynamiczne prezentacje multimedialne wyróżniają się dużą skutecznością. Poprzez kolorystykę, czytelność i ciekawą animację flash prezentacje, które oferujemy są interesującą i przyciągającą wzrok formą reklamy. Należy pamiętać, że jeżeli prezentacja nie będzie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach i będzie wyglądała na pracę amatora, to może przynieść efekt wręcz odwrotny do zakładanego. Dlatego bardzo ważne jest doświadczenie firmy, która wykonuje prezentację multimedialną. Należy zwrócić uwagę na dotychczasowe projekty, partnerów biznesowych i kreatywność zespołu. Dopiero po znalezieniu takich wykonawców naszej prezentacji multimedialnej możemy być pewni, że odniesie ona sukces.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42