Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychIle kosztuje realizacja prezentacji multimedialnej?

Do tworzenia każdej prezentacji multimedialnej podchodzimy indywidualnie. Na koszty realizacji ma wpływ wiele czynników, takich jak: nakład pracy przy wykonaniu usługi (w tym ilość wprowadzanych poprawek), specyfikacja oraz zastosowane technologie. Generalnie jednak wykonanie prezentacji multimedialnej jest tańsze niż wydanie drukowanego katalogu. Szybkie i tanie jest także powielanie prezentacji – nie jesteś związany ograniczeniami, jakie nakłada druk, w zasadzie możesz prezentację kopiować na nośniki cyfrowe na własnym komputerze.

Ponadto prezentacje multimedialne mają wiele innych zalet, które trudno przecenić. Jest to między innymi pełna interaktywność prezentacji – odbiorca prezentacji multimedialnej nie odbiera przekazu biernie, ale aktywnie w nim uczestniczy, wybiera te elementy, które go naprawdę interesują, przegląda je w odpowiedniej dla niego kolejności i powraca do nich w dowolnym momencie. Kolejną zaletą prezentacji multimedialnych jest ich mobilność – na Twoje potrzeby możemy nagrać prezentacje na cyfrowe nośniki (płyty CD, DVD, wizytówki interaktywne), a Ty z kolei możesz rozdawać je w różnych okolicznościach, np. na targach.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart