Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwOptymalizacja strony www

Optymalizacja stron internetowych to dostosowanie treści i kodu strony www pod określonym kątem. Na potrzeby pozycjonowania strony internetowej optymalizuje się jej treść i kod strony pod kątem wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. W przypadku większości popularnych programów do zarządzania treścią (CMS) optymalizację treści może przeprowadzić z ich poziomu. Optymalizacja kodu wymaga najczęściej ingerencji w kod skryptów.

Optymalizację możemy podzielić na:

1. Optymalizacja kodu - ważne jest nie tylko to, jak Twoją stronę widzą ludzie, równie istotne jest to jak Twoją stronę czytają wyszukiwarki internetowe. Struktura nagłówków to jedne z najistotniejszych elementów w stronie internetowej. Należy je dobrze przygotować. Równie istotna jest szybkość ładowania strony (dostosowanie objętości kodu). Wszystko to ma na celu osiągnięcie zgodności ze standardami oraz umożliwienie wyszukiwarkom optymalnego indeksowania strony internetowej, a w konsekwencji umożliwienie użytkownikom internetu odnalezienia Twojej strony w internecie.

2. Optymalizacja treści - ze względu na przejrzystość dla użytkownika - rozróżnienie części odrębnych logicznie, zwrócenie uwagi na ważne elementy witryny, odpowiednie ułożenie treści - menu, nagłówki, treść pod wyszukiwanie przez wyszukiwarki internetowe - odpowiednie określenie hierarchii nagłówków oraz poprawne oznaczenie słów kluczowych.

3. Struktura linkowania wewnętrznego - bardzo ważnym elementem jest odpowiednia ilość oraz struktura linków wewnętrznych kierujących z głównej strony na podstrony oraz sposób w jaki użytkownik oraz wyszukiwarki może dotrzeć do poszczególnych elementów serwisu.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42