Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychJak przebiega praca nad prezentacją multimedialną?

Realizacja prezentacji multimedialnej to proces kilkuetapowy, któremu cały czas towarzyszy ścisła współpraca z klientem. Rozpoczyna się analizą potrzeb klienta i analizą konkurencji. Następnie sporządzamy plan działania, podliczamy koszty i podpisujemy umowę. Wówczas przechodzimy do opracowania scenariusza prezentacji i zaprojektowania wstępnej wersji. Po zebraniu potrzebnego materiału i zaakceptowaniu przez klienta wstępnej wersji prezentacji przystępujemy do realizacji – obróbka graficzna zdjęć, animacje, synchronizacja dźwiękowa itp. Zanim prezentacja multimedialna zostanie uruchomiona testujemy jej działanie na różnym sprzęcie, aby mieć pewność, że odtworzy się właściwie w każdych warunkach. Uwieńczeniem prac nad prezentacją jest wydanie materiału multimedialnego na płytach CD lub wizytówkach CD. Ten etap zakłada: opracowanie graficzne nadruku na płycie i opakowaniu, wytłoczenie (nagranie danych) oraz wykonanie nadruku firmowego na płycie CD i opakowania do prezentacji multimedialnej.

Prezentacje multimedialne stanowią obecnie bardzo ważny sposób promocji własnej działalności. W dobie internetu i powszechnej reklamy wirtualnej nie należy zapominać o tradycyjnych formach docierania do klienta takich jak poczta, prezentacje firmy na targach, czy też bezpośredni kontakt. W takich zastosowaniach prezentacje multimedialne sprawdzają się doskonale. W zależności od potrzeby prezentacja multimedialna zareklamuje Twoją firmę na targach, albo podczas szkolenia (multimedialny instruktaż szkoleniowy) dla pracowników Twojej firmy. To także doskonałe narzędzie wspomagające handlowców. Dobra prezentacja sprawdza się w wielu okolicznościach.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart