Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwFiltr w wyszukiwarce

Filtr to jeden z elementów algorytmu wyszukiwarki. Uaktywnia się on w momencie, gdy dana strona www zdobyła zbyt wysoką pozycję w wyniku niedozwolonych technik lub gdy przyrost linków dla danego słowa kluczowego jest zbyt szybki. Efektem działania filtru jest obniżenie pozycji strony. Fitry mają różną moc - jedne obniżają tylko o kilka pozycji, inne powodują, że strony nie ma wcale przy zapytaniach na daną frazę. Filtr zazwyczaj nakładany jest na pojedyncze słowo kluczowe lub grupę podobnie "linkowanych" fraz. Czas nałożenia filtru liczony jest w miesiącach a "wyjście" z niego jest pracochłonne i trudne. Uzyskanie filtru jest najczęściej skutkiem pospiesznego i amatorskiego pozycjonowania, ale zdarzają się filtry "samoistne" wynikające ze zmian wag w algorytmach wyszukiwania.

Ponieważ w naszej pracy korzystamy tylko z legalnych sposobów pozycjonowania stron www, z nami nie ryzykujesz, że Twoja strona www zostanie wyrzucona z wyników wyszukiwania. Masz pewność stałych wysokich wyników i, że nie pozostaniesz odebrany jako spam.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart