Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychW jaki sposób przebiega nagranie płyty z prezentacją multimedialną?

Przy małym nakładzie po prostu nagrywamy i dostarczamy klientowi płyty z nadrukiem. Przy większym nakładzie konieczne jest tłoczenie danych (w tłoczni) na płycie z nadrukiem. W niektórych przypadkach – jeśli klient potrzebuje na początek tylko małej ilości płyt z prezentacją, ale planuje powiększyć tę ilość w przyszłości – dostarczamy do klienta czyste płyty z nadrukiem, które będzie mógł samodzielnie nagrywać, gdy zajdzie taka potrzeba.

Nowoczesne prezentacje multimedialne mogą zawierać statyczne obrazy, animacje, sekwencje wideo oraz nagrania lektorskie. Umiejętne wykorzystanie tych elementów pozwala w bardzo przyjazny i czytelny sposób przekazać informację. Taka prezentacja może stanowić swoistą wizytówkę firmy przedstawiając np. misję i dotychczasowe osiągnięcia ale także skupiać się na konkretnym rozwiązaniu stosowanym przed firmę. Odpowiednio przygotowana prezentacja na pewno zrobi dużo lepsze wrażenie na potencjalnym kliencie niż same słowa czy prosty tekst.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart