Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychCzy mogę liczyć na Waszą pomoc i doradztwo w zakresie zaplanowania scenariusza prezentacji?

Tak. Gruntownie przemyślana struktura zawartości to połowa sukcesu prezentacji multimedialnej. Już na wstępnym etapie pracy określamy działy tematyczne, rozmieszczenie tekstu, zdjęć, ilustracji, sekwencji wideo itp. Zajmujemy się tym wspólnie z klientem, wypracowując podczas dyskusji najbardziej czytelną i spójną formę. Dużą uwagę poświęcamy wypracowaniu zasad nawigacji między działami prezentacji – od ich ergonomicznego i intuicyjnego umiejscowienia zależy funkcjonalność prezentacji multimedialnej. Podział prezentacji na logiczne części ułatwia korzystanie z niej – użytkownik znacznie łatwiej wyszuka konkretną treść.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przewidujemy zapotrzebowania naszych klientów oraz wymogi rynku. Dlatego tworzone przez nas dynamiczne prezentacje są niezwykle skuteczne. Poprzez kolorystykę, czytelność i ciekawą animację flash prezentacje, które oferujemy są interesującą i przyciągającą wzrok formą reklamy. Należy pamiętać, że jeżeli prezentacja nie będzie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach i będzie wyglądała na pracę amatora, to może przynieść efekt wręcz odwrotny do zakładanego. Dlatego bardzo ważne jest doświadczenie firmy, która wykonuje prezentację multimedialną. Należy zwrócić uwagę na dotychczasowe projekty, partnerów biznesowych i kreatywność zespołu. Dopiero po znalezieniu takich wykonawców naszej prezentacji multimedialnej możemy być pewni, że odniesie ona sukces.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart