Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwJak wygląda proces pozycjonowania strony www?

Pozycjonowanie stron rozpoczynamy od przeprowadzenia optymalizacji kodu strony www w jakim została napisana. Posługujemy się przy tym skutecznymi metodami, które nie zmieniają żadnych informacji zawartych na stronie www, ani nie wpływają na jej wygląd. Pozycjonowanie jest długotrwałym procesem. Nawet gdy strona internetowa osiągnie wymaganą pozycję, należy ją regularnie sprawdzać i pilnować, by się tam utrzymała – wprowadzając zmiany w kodzie strony www.

Proces pozycjonowania składa się z następujących etapów:
- Analiza słów kluczowych i kodu strony - Polega na odpowiednim dobraniu słów kluczowych tak, aby uzyskać możliwie największą liczbę wejść na stronę (przez internautów z grupy docelowej), a także jak najlepiej przewidzieć hasła, których mogą poszukiwać internauci zainteresowani daną tematyką. Analizowany jest również kod strony.
- Optymalizacja kodu strony - Jeżeli pozycjonowana strona wymaga optymalizacji wykonywane są wymagane prace programistyczne, wdrażające zoptymalizowany kodu witryny. Przeprowadzane są testy nowej strony i po pomyślnym ich zakończeniu kod strony wgrywany jest na serwer produkcyjny.
- Zdobywanie linków do strony / raportowanie - Na tym etapie rozbudowywana jest baza linków w Internecie, które odsyłają do pozycjonowanej strony. Szczególną uwagę w tym okresie zwraca się na etyczne zasady pozycjonowania. Specjalne narzędzia gwarantują uniknięcie błędów (przez wyszukiwarki postrzeganych często jako spam). Klient otrzymuje stały dostęp do raportów.
Powtarzalna analiza i optymalizacja
Ta faza jest powtarzalna i rozpoczyna na nowo etap pierwszy. Cały proces kontynuuje się nawet po osiągnięciu wskazanych pozycji, co jest niezbędne do ich utrzymania.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart