Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - prezentacje multimedialne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji multimedialnychW jaki sposób mogę sprawdzić działanie prezentacji?

Zarówno na etapie projektowania jak i realizacji klient ma stały wgląd w przebieg prac. Na bieżąco informujemy o postępie prac i uzgadniamy wszelkie istotne dla projektu kwestie. W czasie realizacji poszczególne elementy prezentacji są testowane i udoskonalane. Klient ma możliwość sprawdzać, jak działa realizowana prezentacja multimedialna i korygować ewentualne niedoskonałości. Jest to odpowiedni moment na nanoszenie ostatnich kosmetycznych poprawek.

W zależności od przeznaczenia i celu jaki ma realizować prezentacja multimedialna, wykonujemy prezentacje multimedialne firm, prezentacje targowe, szkoleniowe, konferencyjne, okolicznościowe, a także raporty multimedialne. Od przeznaczenia zależy też, jaki wykorzystamy nosnik do odtworzenia prezentacji multimedialnej. Prezentacja multimedialna może być zamieszczona na płycie CD, wizytówce CD wielkości karty kredytowej, ale i również prezentacje interaktywne mogą być udostępniane na stronie www lub przesyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart