Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - pozycjonowanie stron www

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące pozycjonowania stron wwwCzemu trzeba tak długo czekać na efekt pozycjonowania strony www?

Skuteczne pozycjonowanie strony www to skomplikowany i wieloetapowy proces. Zajęcie wysokiego miejsca w wyszukiwarce zawsze zajmuje dużo czasu, pracy i nie da się tego obejść w sposób legalny. Nie ułatwia pozycjonowania fakt, że wyszukiwarki bardzo podejrzliwie traktują pozycjonowane strony www. Automatycznie zakładają, iż wysoka pozycja odzwierciedla jakość i popularność tej strony w sieci, więc jeśli jakaś strona osiągnie wysoką pozycję w krótkim czasie, wyszukiwarki stają się wobec niej ostrożne. Jeśli zrodzi się podejrzenie, iż nastąpiła próba oszukania wyszukiwarki, może się to skończyć zablokowaniem serwisu. Zdecydowanie lepszym i w perspektywie skuteczniejszym podejściem jest stopniowe budowanie popularności strony internetowej. Konsekwentne budowanie pozycji strony www przez naszych specjalistów rozłożone jest w czasie, co w konsekwencji wpływa na osiągnięcie stabilnych wysokich pozycji. To nie wszystko - jeśli nawet już się osiągnie wysoką pozycję, przez cały czas trzeba pracować nad utrzymaniem pozycji strony www.

Proces pozycjonowania składa się z następujących etapów:
Jednak warto poczekać, gdyż wyniki pozycjonowania strony www są nie do przecenienia. Dzięki temu, że strona www Twojej firmy znajdzie się na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania dla strategicznych słów kluczowych, zwiększy się ogólna wartość strony. Warto podkreślić, że nawet po zakończeniu kompleksowego procesu pozycjonowania strony zazwyczaj wzrasta liczba odwiedzin w zależności od tego jak dużo i jakiego typu treść posiadają wypozycjonowane strony internetowe. Dla Twojej firmy oznacza to, że nawet po zakończeniu realizacji usługi pozycjonowania występuje duże prawdopodobieństwo przekierowań przez wyszukiwarki na strony Twojej firmy dla innych słów lub fraz nawet nie związanych ze słowami kluczowymi.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart